توسعه دهندگان

۲۵ درصد كتاب های نمایشگاه مجازی به خریداران ارسال شد

۲۵ درصد كتاب های نمایشگاه مجازی به خریداران ارسال شد

به گزارش توسعه دهندگان مدیرعامل شرکت ملی پست از خرید بیشتر از ۴۰۰ هزار کتاب در نمایشگاه مجازی اطلاع داد و اعلام نمود ۲۵ درصد خریدها تحویل شده وباقی سفارش ها هم در بازه های زمانی که برای خریداران مشخص شده، ارسال می شود.


رمضانعلی سبحانی فر در گفتگو با ایسنا، اظهار نمود: در نمایشگاه مجازی کتاب، ناشران غرفه مجازی دارند و کتاب های خویش را در معرض دید مردم قرار دادند و مردم از آن سامانه خرید می کنند. بعد از آن ناشران بسته های کتاب ها را بر مبنای خریدی که انجام شده در پاکات خود قرار می دهند و به دفاتر ثابت پستی تحویل می دهند که به مرکز تجزیه مبادلات می آید. سپس پیامکی برای خریدار ارسال می شود که بسته شما تحویل پست شده و پیامی که بسته به مسافت، یک بازه زمانی مشخص شده تا برای خریدار ارسال شود.
معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در پاسخ به اینکه کتاب ها بر چه اساس در بازه زمانی برای خریداران ارسال می شود؟ بیان نمود: بسته به اینکه خریدار در کدام استان باشد، برای مثال در استان تهران که بیشتر ناشران آنجا قرار دارند و یا استان هایی مانند سیستان و بلوچستان که فاصله بیشتری تا تهران دارند، این بازه زمانی متفاوت می باشد و در پیامی که برای کاربران ارسال می شود هم این بازه زمانی مشخص شده که کتاب تحویل خواهد شد.
مدیرعامل شرکت ملی پست اظهار نمود: تا ساعت ۱۲ ظهر روز چهارشنبه، بیشتر از ۴۰۰ هزار کتاب خریداری شده، ۲۴۵ هزار کتاب تحویل پست شده، ۱۶۷ هزار در حال آماده سازی در ناشرین است و ۶۷ هزار از ۲۴۵ هزار تحویل خریداران شده است که شامل ۲۵ درصدخریدها می شود و باقی سفارش ها هم در بازه های زمانی که مشخص شده ارسال می شود.
سبحانی فر افزود: نمایشگاه تا روز جمعه تمدید شده و در این بازه زمانی که حداکثر آن تعریف شده، به دست افراد خواهد رسید وتاخیری نخواهد داشت. همینطور کتاب ها برابر استانداردهایی که ما تعریف کردیم و از. آتجایی که بسته را پست تهیه نمی کند، بلکه انتشاراتی ها به ما تحویل می دهند، اگر برابر استانداردها باشد، کتاب ها کمترین خسارت را می بینند.
منبع:

1399/11/11
13:33:23
0.0 / 5
1222
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
میخواهید برنامه ای برای شما نوشته شود؟ سفارش توسعه نرم افزار

لینک دوستان توسعه دهندگان

pcdevelopers.ir - مالکیت معنوی سایت توسعه دهندگان متعلق به مالکین آن می باشد