توسعه دهندگان

محبوب ترین ارزهای دیجیتال کدامند؟

محبوب ترین ارزهای دیجیتال کدامند؟

به گزارش توسعه دهندگان، تحقیق جدید، محبوب ترین ارزهای رمزنگاری شده کنونی را معرفی نمود.


به گزارش توسعه دهندگان به نقل از کریپتوکارنسی، نتایج تحقیق جدید نشان داده است که بیتکوین محبوب ترین ارز رمزنگاری شده در آمریکاست و هم اکنون میم کوین ها هم محبوبیت بیشتری پیدا می کنند.
این مطالعه که توسط CryptoBetting انجام شد، از داده های حجم جستجو برای تحلیل و بررسی و مقایسه ارزهای دیجیتال مختلف از ۱۰۰ ارز دیجیتال برتر (بر اساس ارزش بازار) استفاده و مشخص کرد که کدامیک از ارزهای دیجیتال بیشترین جستجو را در آمریکا دارند.
بیت کوین با یک میلیون و ۹۱۰ هزار جستجوی ماهانه رتبه اول را به دست آورد. بیتکوین محبوب ترین ارز رمزنگاری شده در آمریکاست و نخستین ارز دیجیتال غیرمتمرکز بود و در سالهای اخیر محبوبیت زیادی در سراسر دنیا به دست آورده است.
شیبا اینو با ۴۸۴ هزار جستجوی ماهانه رتبه دوم را دارد. شیبا اینو به علت برندسازی منحصر به فرد و جامعه مشتاق خود، محبوبیت زیادی در دنیای ارزهای دیجیتال به دست آورده است. شیبا اینو یک ارز دیجیتال غیرمتمرکز و مبتنی بر جامعه از نژاد سگ ژاپنی، شیبا اینو الهام گرفته شده است و از راه شباهت خود به میم «دوج» به شهرت رسید. سکه شیبا اینو به علت قیمت پایین و عرضه زیاد در گردش خود متمایز و این موارد آنرا به یک گزینه سرمایه گذاری در دسترس برای خیلی از افراد تبدیل نموده است.
دوج کوین با ۲۸۰ هزار جستجوی ماهانه در جایگاه سوم قرار دارد. دوج کوین یکی از سکه های میم اصلی و جذابیت آن در سادگی و در دسترس بودن آن نهفته است و جامعه متنوعی از حامیان را جذب می کند همینطور چهره های با نفوذ و افراد مشهوری اغلب آنرا در پلت فرم های شبکه های اجتماعی تایید می کنند، ایلان ماسک یکی از بزرگ ترین نام هایی است که از کریپتو حمایت می کند.
اتریوم با ۲۳۸ جستجوی ماهانه در رتبه چهارم قرار دارد. اتریوم یک پلت فرم بلاک چین غیرمتمرکز به علت عملکرد قرارداد هوشمند خود معروف است و به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا برنامه های غیرمتمرکز (DApps) ایجاد و استقرار کنند. محبوبیت آن از عوامل مختلفی ناشی می شود؛ ابتدا، اتریوم مفهوم بلاک چین قابل برنامه ریزی را معرفی نمود و به توسعه دهندگان این امکان را داد تا برنامه های کاربردی و دارایی های دیجیتالی نوآورانه را بر روی پلت فرم خود بسازند. این انعطاف پذیری و تطبیق پذیری جامعه وسیعی از توسعه دهندگان، کارآفرینان و سرمایه گذاران را به خود جذب کرده است و اکوسیستم پر جنب و جوشی از پروژه ها و خدمات را تقویت می کند. علاوه بر این، ارز دیجیتال بومی اتریوم، اتر (ETH)، یکی از بزرگترین و شناخته شده ترین ارزهای رمزنگاری شده نه تنها در آمریکا بلکه در سطح جهان است.
کاردانو با ۱۱۸ هزار جستجوی ماهانه در مقام پنجم است. کاردانو به علت فناوری نوآورانه و رویکرد علمی خود شناخته شده و توجه سرمایه گذاران و علاقه مندان را به خود جلب کرده است.
پس از آنها به ترتیب ریپل با ۹۲ هزار جستجوی ماهانه، یونی سواپ با ۸۷ هزار، پپه با ۸۵ هزار، سولانا با ۷۶ هزار و ترون با ۷۵ هزار جستجوی ماهانه قرار گرفتند.
یکی از سخنگویان این موسسه اظهار نمود: «در دنیای دیجیتالی شده فزاینده، رمزارز بعنوان گواهی بر تمایل انسان به آزادی مالی و نوآوری های فناوری ظهور کرده است. محبوبیت فزاینده آن در توانایی آن در فراتر رفتن از مرزها و توانمندسازی افراد برای کنترل امور مالی خود نهفته است».
مجموع ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتال هم اکنون ۱.۲۱ تریلیون دلار برآورد می شود که این رقم نسبت به روز قبل ۳.۴۵ درصد کمتر شده است. هم اکنون ۴۸.۵۲ درصد کل بازار ارزهای دیجیتال در اختیار بیتکوین بوده که در یک روز ۰.۱۱ درصد کاهش داشته است.
حجم کل بازار ارزهای دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته ۵۱.۷۳ میلیارد دلار است که ۲۲.۸۵ درصد کاهش داشته است. حجم کل در امور مالی غیر متمرکز هم اکنون ۴.۳۷ میلیارد دلار است که ۸.۴۵ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال بوده و حجم تمام سکه های پایدار حالا ۴۶.۲۸ میلیارد دلار است که ۸۹.۴۵ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال را تشکیل می دهد.
به روزرسانی قیمت رمزارزها (تا ساعت ۰۷: ۳۰ دقیقه به وقت شرقی)
این رده حاوی تغییرات قیمتی ۱۰ ارز دیجیتالی بزرگ از نظر ارزش بازار است.
۱- بیت کوین
قیمت: ۳۰ هزار و ۳۰۴.۷۵ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۳.۷۰ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۰۷ درصد افزایش
۲- اتریوم
قیمت: ۱۹۳۱.۲۵ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۳.۹۲ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۳.۶۰ درصد افزایش
۳- تتر
قیمت: ۱.۰۰ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۱ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۰۰ درصد افزایش
۴- بایننس کوین
قیمت: ۲۴۸.۶۹ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۴.۵۲ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۵.۶۸ درصد افزایش
۵- یو اس دی کوین
قیمت: ۱.۰۰ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۳ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۰۰ درصد افزایش
۶- ریپل
قیمت: ۰.۷۲۱۳ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۷.۷۹ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر ۵۴.۳۴ درصد افزایش
۷- کاردانو
قیمت: ۰.۳۲۷۲ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۹.۵۶ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۱۵.۴۴ درصد افزایش
۸ - دوج کوین
قیمت: ۰.۰۶۸۱۶ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۳.۸۲ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۴.۶۰ درصد افزایش
۹- سولانا
قیمت: ۲۷.۲۴ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۴.۹۰ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۲۵.۴۶ درصد افزایش
۱۰ - پولکا دوت
قیمت: ۵.۴۱ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۴.۵۶ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۵.۱۶ درصد افزایش
منبع:

1402/04/25
12:48:18
5.0 / 5
361
تگهای خبر: آمریكا , بازار , برنامه , توسعه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
میخواهید برنامه ای برای شما نوشته شود؟ سفارش توسعه نرم افزار

لینک دوستان توسعه دهندگان

pcdevelopers.ir - مالکیت معنوی سایت توسعه دهندگان متعلق به مالکین آن می باشد