توسعه دهندگان

جی میل فقط با طراحی جدید قابل دسترس می شود

جی میل فقط با طراحی جدید قابل دسترس می شود

توسعه دهندگان: گوگل اعلام نمود رابط کاربری جدید جی میل، به تجربه استاندارد برای کاربران تبدیل می شود.به گزارش توسعه دهندگان به نقل از ایسنا، گوگل رابط کاربری جدید جی میل را اوایل سال میلادی جاری عرضه نموده بود اما به کاربران اجازه می داد به طراحی قدیمی سوئیچ کنند. اما از شروع ماه میلادی جاری، کاربران دیگر گزینه ای برای بازگشت به رابط کاربری قدیمی نخواهند داشت.

این شرکت در یک وبلاگ اعلام نمود: مشاهده یکپارچه جی میل، چت، اسپیس و میت در سمت چپ پنجره هم به استاندارد برای کاربرانی تبدیل می شود که چت را فعال کرده اند. بوسیله تنظیمات سریع، می توانید این رابط کاربری جدید را سفارشی کرده و در آن اپلیکیشن هایی را قرار دهید که برایتان مهم تر هستند خواه جی میل باشد یا تلفیقی از جی میل، چت، اسپیس و میت.

گوگل اشاره کرد امکان سفارشی شدن رابط کاربری جدید، اجازه می دهد اپلیکیشن های مهم تر در بالا قرار گرفته و نیاز به سوئیچ بین اپلیکیشن ها، پنجره ها یا تب ها، کاهش پیدا کند. با این تغییر جدید، کاربران دیگر گزینه ای برای پیکربندی چت در سمت راست جی میل ندارند.

بر اساس گزارش وب سایت فناوری تِک کرانچ، تصمیم گوگل برای تبدیل رابط کاربری جدید به تجربه استاندارد، حیرت انگیز نیست اما احتمالاً تغییر عصبانی کننده ای برای کاربرانی است که طراحی قدیمی را ترجیح می دادند.
1401/08/19
12:08:31
5.0 / 5
433
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
میخواهید برنامه ای برای شما نوشته شود؟ سفارش توسعه نرم افزار

لینک دوستان توسعه دهندگان

pcdevelopers.ir - مالکیت معنوی سایت توسعه دهندگان متعلق به مالکین آن می باشد