توسعه دهندگان

رده بندی سنی محتوا در تیک تاک آزمایش می شود

رده بندی سنی محتوا در تیک تاک آزمایش می شود

به گزارش توسعه دهندگان تیک تاک سرگرم کار روی راههایی برای رده بندی و محدود کردن دسترسی کاربران نوجوان به محتوای بزرگسالان در این اپلیکیشن ویدیوی کوتاه است.به گزارش توسعه دهندگان به نقل از ایسنا، تیک تاک که در سال های اخیر محبوبیت فزاینده ای میان نوجوانان پیدا کرده است، اعلام نمود آزمایش کوچکی را برای رده بندی محتوا انجام می دهد که در دسترسی حساب های متعلق به کاربران کم سن و سال به محتوایی که مناسب آنها نیست، محدودیت هایی بوجود می آورد.

تیک تاک که متعلق به شرکت چینی بایت دنس است، اعلام نمود بر اساس استانداردهای رده بندی محتوا که در فیلمها و بازی ها استفاده می شوند، کار می کند و روشی را برای تولیدکنندگان محتوا در این اپلیکیشن آزمایش می کند تا مشخص کنند آیا می خواهند محتوایشان تنها توسط مخاطبان بزرگسال مشاهده شود.

پلتفرم های شبکه اجتماعی در مورد نگاهی که در برابر سلامت روانی و ایمنی کاربران خردسال دارند، تحت تفحص فزاینده ای قرار گرفته اند. شرکت مِتا پلتفرمز که شرکت مادر فیسبوک، اینستاگرام و واتساپ است، از جانب قانونگذاران آمریکایی به علت پروژه معرفی نسخه ویژه کودکان اپلیکیشن اینستاگرام، هدف انتقاد قرار گرفته است.

بر اساس گزارش رویترز، گروهی از دادستان های کل ایالتی آمریکا سال قبل تحقیقاتی را از مِتا در مورد تبلیغ اینستاگرام برای کودکان با وجود صدمه های احتمالی آن شروع کردند. این تحقیقات بعد از درز اسنادی شروع شد که پرسش هایی را درباره تحقیقات این شرکت درباره تأثیر اینستاگرام بر سلامت روانی کاربران نوجوان برانگیخت.
1400/11/20
20:58:17
5.0 / 5
1062
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
میخواهید برنامه ای برای شما نوشته شود؟ سفارش توسعه نرم افزار

لینک دوستان توسعه دهندگان

pcdevelopers.ir - مالکیت معنوی سایت توسعه دهندگان متعلق به مالکین آن می باشد