توسعه دهندگان
در استرالیا صورت می گیرد؛

بررسی تخلفات مالی عصر کرونا با بهره گیری از هوش مصنوعی

بررسی تخلفات مالی عصر کرونا با بهره گیری از هوش مصنوعی

توسعه دهندگان: اداره مالیات بر درآمد یکی از ایالات استرالیا جهت بررسی احتمال پرداخت مبالغ مازاد به برخی افراد یا مصرف نادرست کمک های مالی کرونائی از هوش مصنوعی کمک می گیرد.به گزارش توسعه دهندگان به نقل از زد دی نت، در دوره شیوع ویروس کرونا سازوکارهای مالی در خیلی از ادارات و سازمان های دولتی و خصوصی برهم خورد و روش های قبلی محاسبه حقوق و پرداخت پاسخگوی شرایط جدید نبود. از همین رو استفاده از تکنولوژیهای جدید مانند هوش مصنوعی برای غلبه بر این مشکل در ماه های اخیر متداول شده است.
اداره مالیات بر درآمد ایالت نیوساوت ولز استرالیا می خواهد از یک سیستم قانونی استفاده نماید که الگوهای نامنظم موجود در داده ها را شناسایی و تقویت کرده و بوسیله یک پروسه مدل سازی این الگوها را مورد بررسی قرار می دهد تا احتمال تقلب و کلاهبرداری مالی به سرعت شناسایی شود.
در استرالیا حدود ۲۵۰ هزار کسب وکار مبالغی را در قالب کمک های مختلف مالی در دوره شیوع ویروس کرونا دریافت کرده اند و بررسی این که این مبالغ به چه روشی صرف شده و آیا دراین زمینه کلاهبرداری یا تقلبی صورت گرفته یا خیر، به یک دغدغه تبدیل شده است.
اداره مالیات بر درآمد نیوساوت ولز از سال ۲۰۱۸ به استفاده از فناوری هوش مصنوعی برای شناسایی افرادی روی آورده که بدهی های مختلفی دارند، اما واقعاً از توان پرداخت سریع آن برخوردار نیستند و باید از اقدام قانونی مقابل آنها جلوگیری شود. استفاده از هوش مصنوعی در این عرصه سالانه منجر به شناسایی ۱۵ هزار نفر شده و برای حل مشکلات آنان از روش هایی همچون هدایت شغلی، ارائه خدمات اجتماعی، مشاوره، یا توانبخشی استفاده شده است.


منبع:

1400/09/05
13:26:01
5.0 / 5
982
تگهای خبر: تكنولوژی , حقوق , خدمات , سیستم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
میخواهید برنامه ای برای شما نوشته شود؟ سفارش توسعه نرم افزار

لینک دوستان توسعه دهندگان

pcdevelopers.ir - مالکیت معنوی سایت توسعه دهندگان متعلق به مالکین آن می باشد