توسعه دهندگان

ورود اولین استارت آپ به بورس

ورود اولین استارت آپ به بورس

توسعه دهندگان: وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان خبر عملی شدن وعده ورود استارت آپ ها به بازار سرمایه تاکید کرد که در آستانه صدمین روز استقرار دولت نام اولین استارت آپ ایرانی بر تابلوی فرابورس نقش خواهد بست.


به گزارش توسعه دهندگان به نقل از ایسنا، اولین گام مؤثر دولت برای شکوفایی اقتصاد دیجیتال، هموار کردن مسیر ورود استارت آپ ها به بازار سرمایه بود که امروز با شروع مراحل ورود اولین استارت آپ ایرانی به بورس به ثمر نشست. بر طبق این گزارش با پیگیری های وزرای ارتباطات و فناوری اطلاعات، اقتصاد و دارایی، معاون علمی و فناوری رییس جمهوری و ریاست سازمان بورس، سرانجام استارت آپ تپسی مجوز ورود به بازار سرمایه را دریافت کرد.
عیسی زارع پور- وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان این خبر اظهار داشت: بعد از سال ها، دولت سیزدهم به وعده ورود استارت آپ ها به بازار سرمایه جامه عمل پوشاند و شرکت تپسی اولین شرکتی خواهد بود که نام آن بر تابلوی فرابورس نقش خواهد بست.
بر طبق این گزارش در هفته های آتی با نقش بستن نام شرکت تپسی در تابلوی فرابورس، عملاً سد ورود استارت آپ ها به بازار سرمایه شکسته خواهد شد و انتظار می رود موج تازه ای از ورود شرکت های فناورپایه به این بازار برای تامین مالی بیشتر و در نتیجه بزرگ تر شدن سایز بازارهای مرتبط به حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات و توسعه اقتصاد دیجیتال به راه بیفتد. اعلام این خبر در آستانه صدمین روز استقرار دولت سیزدهم، اراده و اهتمام جدی دولت بر توسعه فناوری اطلاعات و اقتصاد دیجیتال را بیش ازپیش روشن می کند.
منبع:

1400/09/04
11:03:41
5.0 / 5
1136
تگهای خبر: بازار , توسعه , دیجیتال , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
میخواهید برنامه ای برای شما نوشته شود؟ سفارش توسعه نرم افزار


pcdevelopers.ir - مالکیت معنوی سایت توسعه دهندگان متعلق به مالکین آن می باشد