شاتل موبایل رونمایی كرد؛

امکان انتخاب دستی شبکه رادیویی در سیمکارت های هوشمند

امکان انتخاب دستی شبکه رادیویی در سیمکارت های هوشمند

به گزارش توسعه دهندگان شاتل موبایل برای نخستین بار از امکان انتخاب دستی شبکه رادیویی در سیمکارت های هوشمند رونمایی نمود.


به گزارش توسعه دهندگان به نقل از مهر، برای نخستین بار در کشور، شاتل موبایل از قابلیت "انتخاب و تغییر دستی شبکه رادیویی میزبان" در سیمکارتهای هوشمند خود رونمایی نمود.
در کنار پیاده سازی فاز جدید هوشمندی سیمکارت های شاتل موبایل و همزمان با افزایش قابلیت ها و دقت این فناوری نوآورانه، راهکاری فراهم شده تا مشترکین سیمکارت های این اپراتور در هر لحظه بتوانند از راه شماره گیری کد دستوری #۸*۱*، بدون احتیاج به اعمال تنظیمات خاص و یا نصب اپلیکیشن، امکان استعلام وضعیت اتصال، تغییر و انتخاب دستی شبکه رادیویی میزبان سیمکارت خود و یا بازگشت به حالت انتخاب هوشمند شبکه را داشته باشند.
دسترسی به این توانایی ها از راه کد دستوری الان برای نخستین بار و به صورت آزمایشی برای مشترکین سیمکارت های شاتل موبایل در استان خوزستان راه اندازی شده و دسترسی به این خدمت جدید، بزودی در سایر استانهای کشور هم فراهم خواهد شد.
در این سرویس مشترکین با شماره گیری کددستوری #۱*۸*۱* امکان استعلام و مشاهده شبکه رادیویی که در لحظه به آن متصل هستند را خواهند داشت و با شماره گیری کد #۲*۸*۱* انتخاب و تغییر دستی شبکه رادیویی میزبان بین سه شبکه رادیویی تلفن همراه کشور امکان پذیر میشود. با شماره گیری #۳*۸*۱* هم امکان بازگشت به حالت هوشمند و انتخاب خودکار شبکه رادیویی فعال می شود. گفتنی است در صورت عدم فعالسازی مجدد انتخاب هوشمند شبکه، با خروج مشترک از شهر محل سکونت خود و یا در صورت افت فناوری شبکه انتخاب شده مشترک، قابلیت انتخاب هوشمند شبکه به صورت خودکار باردیگر فعال می شود و جهت استفاده از بهترین پوشش و فناوری شبکه، انتخاب شبکه به صورت خودکار صورت خواهد گرفت.
شاتل موبایل، اپراتور نسل جدید تلفن همراه کشور است که امکان اتصال هوشمند و خودکار به سه شبکه رادیویی تلفن همراه کشور را فراهم نموده است. علاقه مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد سیمکارت های هوشمند شاتل موبایل با پوشش سراسری ۳G و ۴G/LTE با پیش شماره ۰۹۹۸ و کد یک، می توانند به وبسایت www.shatelmobile.ir رجوع کنند یا از راه شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ به صورت ۲۴ ساعته با کارشناسان فروش شاتل موبایل در ارتباط باشند.


منبع:

1400/08/17
10:35:30
5.0 / 5
240
تگهای خبر: mobile , شبكه , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴

pcdevelopers.ir - مالکیت معنوی سایت توسعه دهندگان متعلق به مالکین آن می باشد