توسعه دهندگان
طی چهار سال آینده؛

مایکروسافت 25 هزار نفر در حوزه امنیت سایبری استخدام می کند

مایکروسافت 25 هزار نفر در حوزه امنیت سایبری استخدام می کند

مایکروسافت از برنامه های خود برای استخدام ۲۵ هزار نفر در حوزه امنیت سایبر ظرف چهار سال آینده اطلاع داده و برای یافتن اشخاص مناسب با دانشگاه ها همکاری می کند.


به گزارش توسعه دهندگان به نقل از رویترز، مایکروسافت می خواهد به ۲۵ هزار دانشجوی رشته های در رابطه با امنیت سایبری بورس تحصیلی یا کمک مالی بدهد و ۱۵۰ استاد دانشگاه را در دانشگاه های مختلف آمریکا را تحت آموزش قرار دهد.
مایکروسافت همینطور برنامه های درسی مورد نیاز دانشگاه ها در این عرصه را به مجانی در اختیار آنها قرار می دهد. براد اسمیت رئیس مایکروسافت اخیرا در یک کنفرانس مطبوعاتی خاطرنشان کرد: ظرف سه سال آینده ده ها میلیون دلار صرف کوشش برای عرضه آموزش های سایبری خواهد شد و این طرح آغازین است و سقف آن چیزی که مایکروسافت می خواهد به آن برسد، محسوب نمی گردد.
تلاش های مایکروسافت در زمینه ارتقای امنیت سایبری آمریکا بعد از آن شروع شده که این کشور با پیچیده ترین حملات سایبری بر ضد خود روبرو شده است. همچون این حملات میتوان به هک شرکت سولارویندز و سرقت اطلاعات ده ها وزارت خانه و شرکت خصوصی در آمریکا و هم هک شرکت کولونیال و اختلال در سوخت رسانی به بخش هایی از آمریکا اشاره نمود.
جو بایدن رئیس جمهور آمریکا در آگوست گذشته جلسه ای را با مدیران شرکتهای بزرگ فناوری در این کشور برگزار کرد و خواهان ارتقای امنیت سایبری شد.


منبع:

1400/08/07
14:24:09
5.0 / 5
1067
تگهای خبر: آمریكا , آموزش , برنامه , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
میخواهید برنامه ای برای شما نوشته شود؟ سفارش توسعه نرم افزار


pcdevelopers.ir - مالکیت معنوی سایت توسعه دهندگان متعلق به مالکین آن می باشد