با ارائه اثرات مثبت از اینستاگرام؛

فیسبوک برای فریب سنای آمریکا تلاش می کند

فیسبوک برای فریب سنای آمریکا تلاش می کند

توسعه دهندگان: فیسبوک که به سبب افشای اثرات منفی شبکه های اجتماعی وابسته به خود مانند اینستاگرام تحت فشارهای شدید می باشد، می خواهد سنای آمریکا را با ارائه نتایج تحقیقات علمی مثبت به نفع خود فریب دهد.به گزارش توسعه دهندگان به نقل از رویترز، در هفته های اخیر مشخص شده که تحقیقات داخلی خود فیسبوک هم ثابت می کند استفاده از اینستاگرام اثرات روحی و روانی منفی بر جوانان دارد. مقرر است دراین زمینه یک جلسه استماع داخلی در سنای آمریکا اجرا شود و فیسبوک برای خنثی کردن جو منفی ضد خود می خواهد در این نشست نتایج تحقیقاتی را منتشر کند که حاکی از تأثیرات مثبت اینستاگرام است.
آنتی گونه دیوس رییس واحد امنیت فیسبوک در این نشست جزییات کوشش های فیسبوک برای حفاظت از کودکان و نوجوانان را در فضای آنلاین بیان کرده و به نکاتی مانند ایجاد حساب خصوصی پیش فرض برای افراد زیر ۱۶ سال در زمان پیوستن به اینستاگرام اشاره می کند.
کارشناسان مستقل می گویند اقدامات فیسبوک دراین زمینه به هیچ وجه کافی و دلسوزانه نیست و این شرکت در هفته های گذشته به شدت مورد انتقاد بوده است. طبق گزارش نشریه وال استریت ژورنال اینستاگرام خود از اثرات منفی این شبکه اجتماعی بر سلامت روانی کاربران جوان آگاه بوده است.
مارشا بلاک برن عضو جمهوری خواه سنا در این مورد گفته است: فیسبوک می داند که خدماتش فعالانه به جوانان لطمه می زند و خود فیسبوک مجموعه ای از بررسی های عمیق را در مورد استفاده جوانان از اینستاگرام انجام داده است.


منبع:

1400/07/09
12:52:50
5.0 / 5
1042
تگهای خبر: آمریكا , آنلاین , خدمات , شبكه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵

pcdevelopers.ir - مالکیت معنوی سایت توسعه دهندگان متعلق به مالکین آن می باشد