چین از برخورد با شرکت های فناوری متخلف دفاع کرد

چین از برخورد با شرکت های فناوری متخلف دفاع کرد

مقامات رگولاتوری سازمان اوراق بهادار چین در دیدار خصوصی با مدیران بورس وال استریت از برخورد و تنبیه شرکت های فناوری متخلف دفاع کردند.به گزارش توسعه دهندگان به نقل از رویترز، خیلی از سرمایه گذاران در شرکت های فناوری چینی از برخوردهای اخیر با شرکت های مذکور که در زمینه های مختلفی فعالیت می نمایند، نگران هستند و بیم دارند ادامه این روند بر روی بازارهای سهام تأثیر منفی بگذارد.
تا به امروز برخوردهای جدی با علی بابا به سبب انحصارطلبی تجاری سبب کاهش سرمایه این شرکت شده است. اما فنگ سینگهای نایب رییس کمیسیون تنظیم مقررات اوراق بهادار چین در این مورد گفته است: اقدامات مورد اشاره با هدف تقویت قوانین و دفاع از مشتریان پلت فرم های شرکت های فناوری صورت می گیرد تا حریم شخصی افراد و امنیت ملی آنها ارتقا یابد. پس این اقدامات قابل دفاع بوده و باید ادامه یابند.
در این جلسه سه ساعته علاوه بر مسئولان چینی و مدیران وال استریت، مدیر بانک خلق چین و مدیرانی از گروه گلدمن ساکس، سیتادل و غیره حضور داشته اند، اما هیچ یک اظهارنظری در مورد محتوای مباحث طرح شده نکرده اند.
سرمایه گذاران جهانی در ماه های اخیر با تصویب فزاینده قوانین و مقررات در چین مواجه بوده اند که شرکت های فناوری، بازی های ویدئویی و آموزش خصوصی را هدف قرار داده اند. فنگ سینگهای در نشست مذکور گفته است که اقدامات رگولاتوری چین در بخش های مذکور با هدف کاهش اضطراب و نگرانی در جامعه انجام شده و نباید به سرمایه گذاری خارجی در چین لطمه بزند.

1400/06/30
09:06:14
5.0 / 5
1090
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴

pcdevelopers.ir - مالکیت معنوی سایت توسعه دهندگان متعلق به مالکین آن می باشد