توسعه دهندگان

طرح رصد هوشمند مواد پتروشیمی توسط پست اجرا می شود

طرح رصد هوشمند مواد پتروشیمی توسط پست اجرا می شود

توسعه دهندگان: طرح رصد و توزیع هوشمند کالا برای مواد پتروشیمی،  به منظور افزایش دقت در نظارت و کاهش هزینه ها و تخلفات احتمالی، بصورت آزمایشی از هفته آتی با همکاری پُست و وزارت صمت اجرا می شود.


به گزارش توسعه دهندگان به نقل از ایسنا، جلسه بررسی اجرای طرح استفاده از شبکه رصد و توزیع هوشمند کالا توسط پست برای توزیع مواد پتروشیمی بعدازظهر چهارشنبه (۲۰ مرداد ۱۴۰۰) به ریاست وزیر صنعت، معدن و تجارت و با حضور مدیرعامل شرکت ملی پست و معاون فنی و تجاری این شرکت اجرا شد. در این جلسه استفاده از ظرفیت های شبکه پستی کشور در رصد و توزیع هوشمند کالا برای مواد پتروشیمی مورد بررسی قرار گرفت.
بر طبق این گزارش شرکت ملی پست با بهره گیری از امکانات و ظرفیت های الکترونیکی رهگیری و رهسپاری خود و بدون استفاده از تجهیزات حمل و نقل و یا نیروی انسانی، امکان رصد برخط کالا در شبکه توزیع را فراهم آورده است.
بهره گیری از سامانه "رصد هوشمند توزیع کالا" که توسط شرکت ملی پست ارائه شده است، علاوه بر افزایش دقت در نظارت بر شبکه توزیع سبب کاهش هزینه های نظارت خواهد شد. قرار شد این طرح بصورت آزمایشی از هفته آتی عملیاتی و بعد از مرتفع کردن مشکلات احتمالی، بصورت ملی در سراسر کشور اجرا شود. اجرای این طرح در کنار سایر برنامه ها و روش هایی نظارتی سبب تسهیل نظارت و کاهش تخلفات احتمالی در نظام توزیع می شود.
منبع:

1400/05/22
21:57:29
5.0 / 5
1134
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
میخواهید برنامه ای برای شما نوشته شود؟ سفارش توسعه نرم افزار


pcdevelopers.ir - مالکیت معنوی سایت توسعه دهندگان متعلق به مالکین آن می باشد