توسعه دهندگان

بررسی طرح صیانت از حقوق کاربران فضای مجازی در رادیو

بررسی طرح صیانت از حقوق کاربران فضای مجازی در رادیو

توسعه دهندگان: شبکه رادیویی گفت و گو با هدف «تبیین ابعاد مختلف طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی» با حضور کارشناسان مختلف به بررسی و واکاوی این طرح می پردازد.


به گزارش توسعه دهندگان به نقل از روابط عمومی رادیو گفت و گو، بعد از تصویب طرح صیانت از حقوق کاربران فضای مجازی در مجلس شورای اسلامی، بحث ها و جنجال های گسترده ای بین موافقان و مخالفان این طرح در سطح جامعه و خصوصاً نزد نخبگان و همین طور کاربران شبکه های اجتماعی به وجود آمده است.
بنا بر این گزارش، رادیو گفت و گو از روز شنبه به مدت سه روز متوالی با حضور دکتر محمدصادق افراسیابی؛ دکترای سیاستگذاری فرهنگی بعنوان کارشناس مجری و تعدادی از مدافعان، منتقدان، استادان دانشگاه ها و نمایندگان مجلس شورای اسلامی به واکاوی و نقد و بررسی طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی خواهد پرداخت.
بخش اول این برنامه با حضور رضا تقی پور نماینده مردم تهران و عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، رضا الفت نسب عضو هیئت مدیره اتحادیه کسب و کارهای اینترنتی، دکتر ناصر فخاری رییس پژوهشکده دولت اسلامی و سعید مشهدی، دبیر مجمع ناشران دیجیتال اسلامی روی آنتن زنده رادیو گفت و گو خواهد رفت.
این برنامه با تهیه کنندگی رقیه زهرا پرندآور روزهای شنبه تا دوشنبه بصورت زنده از ساعت ۱۷: ۳۰ تا ۱۹ از موج FM ردیف ۱۰۳.۵ پخش خواهد شد و خروجی برنامه بعنوان یک گزارش سیاستی در اختیار نهادهای سیاستگذار و مقررات گذار قرار خواهد گرفت.
منبع:

1400/05/15
12:58:12
5.0 / 5
1092
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
میخواهید برنامه ای برای شما نوشته شود؟ سفارش توسعه نرم افزار

لینک دوستان توسعه دهندگان

pcdevelopers.ir - مالکیت معنوی سایت توسعه دهندگان متعلق به مالکین آن می باشد