ریزمکالمات تلفن را چگونه می توان دریافت کرد؟

ریزمکالمات تلفن را چگونه می توان دریافت کرد؟

خلاصه کارکرد شامل ریزمکالمات شهری، بین شهری، بین الملل، شبکه هوشمند و موبایل تلفن های شهری را می توان از پرتال شرکت مخابرات ایران دریافت کرد.


به گزارش توسعه دهندگان به نقل از ایسنا، در صورتیکه یکی از مهم ترین اهداف گسترش فناوری، جلوگیری از رفت وآمدهای غیرضروری و تسهیل زندگی افراد بوده است، گاهی یکی از با اهمیت ترین علل تردد مشترکان تلفن ثابت به مراکز مخابراتی و بانک ها همیشه دریافت خدماتی است که بصورت غیرحضوری هم قابلیت دریافت آنها وجود دارد. همین طور در شرایطی که کرونا هنوز هم در کشورمان شایع است و هر روز اخبار جدیدی از آمار مبتلایان شنیده می شود، می توان بجای حضور در شرکت مخابرات، از خدمات غیرحضوری این شرکت استفاده نمود.
برای انجام امور تلفن ثابت از قبیل دریافت خلاصه کارکرد شامل ریز مکالمات، شهری، بین شهری، بین الملل، شبکه هوشمند و موبایل مالک خط می تواند با همراه داشتن مدارک بصورت حضوری به یکی از مراکز مخابراتی منطقه سکونت خود مراجعه کند.

روش دیگری که مشترکین می توانند دراین خصوص اقدام نمایند، ورود به پرتال شرکت مخابرات ایران به آدرس www.tci.ir با کلیک بر روی لینک "مخابرات من" و وارد کردن نام کاربری و رمز عبور وارد صفحه کاربری خود شده و اطلاعات مورد نیاز خودرا دریافت نمایند.1400/05/09
21:51:37
5.0 / 5
1086
تگهای خبر: خدمات , شبكه , شركت , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱

pcdevelopers.ir - مالکیت معنوی سایت توسعه دهندگان متعلق به مالکین آن می باشد