توسعه دهندگان

ذخیره اطلاعات دیجیتالی واكسن در گوشیهای اندرویدی

ذخیره اطلاعات دیجیتالی واكسن در گوشیهای اندرویدی

گوگل به کاربران اجازه می دهد سوابق واکسیناسیون خویش را به سادگی در دستگاههای اندرویدی ذخیره کنند.به گزارش توسعه دهندگان به نقل از ایسنا، گوگل در یک پست وبلاگ اعلام نمود کاربران تا هنگامی که دولت یا سازمان درمانی آنها از سیستم گوگل برای قابل دسترس کردن نتایج پزشکی آنها با استفاده از ابزارهای جدید استفاده کنند، می توانند اطلاعات واکسیناسیون یا وضعیت کووید ۱۹ خویش را در تلفنشان ذخیره کرده و هر زمان که بخواهند به آن دسترسی داشته باشند. این توانایی فعلاً در آمریکا قابل دسترس است اما در کشورهای بیشتری عرضه خواهد شد با این وجود گوگل به این کشورها اشاره نکرده است. گوگل اعلام نمود کپی این اطلاعات را نگهداری نمی کند.

کالیفرنیا یکی از ایالتهای آمریکاست که برنامه ای را برای قابل دسترس کردن کارتهای دیجیتالی از راه سیستم این ایالت شروع کرده است. شرکتهای فناوری در زمینه گذرنامه های واکسن دیجیتالی کوشیده اند بخصوص که برخی از شرکتها و مکانها خواستار مدرک هستند. کارتهای قلابی هم اکنون به یک مشکل تبدیل گشته اند.

بر اساس گزارش بلومبرگ، گوگل و اپل در آغاز همه گیری کووید ۱۹ تلاشهایی را برای ردیابی بیماری با استفاده از تلفنهای همراه آغاز کردند اما این تلاشها پیشرفت قابل توجهی در بین دولتها و مصرف کنندگان نداشت. هم اکنون شرکت هلث وانا که یک شرکت اطلاعات پزشکی است، از سیستم گوگل در لس آنجلس استفاده می نماید.

منبع:

1400/04/12
16:27:41
5.0 / 5
1183
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
میخواهید برنامه ای برای شما نوشته شود؟ سفارش توسعه نرم افزار

لینک دوستان توسعه دهندگان

pcdevelopers.ir - مالکیت معنوی سایت توسعه دهندگان متعلق به مالکین آن می باشد