توسعه دهندگان
توسط حامیان فلسطین؛

دانشجویان رژیم صهیونیستی هدف حملات سایبری قرار گرفتند

دانشجویان رژیم صهیونیستی هدف حملات سایبری قرار گرفتند

به گزارش توسعه دهندگان یک گروه هکری مالزیایی به منظور پشتیبانی از فلسطینیان اطلاعات ۲۸۰ هزار دانشجوی صهیونیست را هک کرده و آنها را در اینترنت منتشر نموده است.به گزارش توسعه دهندگان به نقل از تایمز او اسرائیل، این گروه هکری که نیروی اژدها نام دارد اطلاعات این دانشجویان شامل نام و نام خانوادگی، آدرس، تلفن همراه و اینترنت را از راه اپلیکیشن تلگرام منتشر نموده است.
این گروه هکری در وبسایت خود هک پایگاه داده شرکتی صهیونیستی که این اطلاعات را در اختیار داشته تأیید کرده و هدف از این کار را دفاع از حقوق فلسطینیان عنوان کرده است. هکرهای نیروی اژدها از تمامی هکرها، سازمان های حقوق بشری و فعالان خواسته اند تا بر ضد رژیم صهیونیستی به پا خیزند.
در بیانیه این گروه هکری به جای استفاده از عنوان اسرائیل، عنوان Israhell به کار رفته تا به ماهیت جهنمی این رژیم اشاره شود. اطلاعات مورد اشاره از وبسایت شرکت صهیونیستی AcadeMe سرقت شده که یکی از بزرگترین شبکه های استخدام و کاریابی در رژیم صهیونیستی را مدیریت می کند و خیلی از فارغ التحصیلان دانشگاهی این رژیم از خدمات آن برای یافتن شغل استفاده می نمایند.
این شرکت با برترین دانشگاه های صهیونیستی همکاری دارد و حالا اطلاعات ۲۸۰ هزار دانشجوی ثبت نام کرده در آن از سال ۲۰۱۴ به این سو در کنار صد هزار آدرس ایمیل سرقت شده است. هکرهای مالزیایی اخیراً به تعدادی بانک بزرگ در رژیم صهیونیستی هم حملات دی او اس انجام داده بودند.


منبع:

1400/04/07
23:21:28
5.0 / 5
1243
تگهای خبر: اینترنت , تلگرام , حقوق , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
میخواهید برنامه ای برای شما نوشته شود؟ سفارش توسعه نرم افزار


pcdevelopers.ir - مالکیت معنوی سایت توسعه دهندگان متعلق به مالکین آن می باشد