توسعه دهندگان

تحقق جایگاه واقعی پست در اقتصاد ملی

تحقق جایگاه واقعی پست در اقتصاد ملی

به گزارش توسعه دهندگان مدیرعامل شرکت ملی پست در مراسم انعقاد تفاهمنامه پست بانک اظهار داشت: همکاری شرکت ملی پست و بانک ها در عرضه خدمت به مشتریان، جایگاه واقعی پست را در اقتصاد ملی تحقق می بخشد.


به گزارش توسعه دهندگان به نقل از ایسنا، رمضانعلی سبحانی فر در آیین انعقاد تفاهمنامه پست و پست بانک که بامداد امروز نهم خرداد ۱۴۰۰ با حضور بهزاد شیری مدیرعامل شرکت پست بانک انجام شد، شبکه پستی کشور را دارای ظرفیت هایی بی شمار برای عرضه خدمات اجرایی به نیابت از بانک ها در سرتاسر کشور دانست.
وی ضمن اشاره به قانون برنامه ششم توسعه کشور با مبحث واگذاری خدمات نیابتی در جهت تحقق دولت الکترونیک و همینطور دستاوردهای مثبت همکاری پست با سایر بانک ها، اظهار داشت: برون سپاری خدمات فیزیکی بانک ها به پست از زمینه های مهم همکاری دو مجموعه است.
معاون وزیر ارتباطات، خدمات گسترده پست در سرتاسر کشور بخصوص مناطق روستایی و کمتر توسعه یافته را خاطرنشان کرد و اظهار داشت: عرضه خدمات بانکی به کمک پست در محل سکونت مشتریان گامی مهم در جهت ارائه خدمات مطلوب تر و رضایت بخش است که تأثیر بسزایی در کاهش هزینه ها دارد.
سبحانی فر خدماتی از قبیل احراز هویت مکانی، افتتاح حساب، توزیع کارت های مشتریان، ارسال دسته چک و توزیع اخطاریه ها و ابلاغیه ها، استفاده از زیرساخت شبکه پرداخت بانکداری الکترونیک توسط موزعین شرکت ملی پست و بهره برداری از ظرفیت شرکتهای پرداخت الکترونیک psp طرف قرارداد با پست بانک را همچون مفاد این تفاهمنامه برشمرد.
مدیرعامل شرکت پست بانک هم ضمن ابراز خرسندی از امضای این تفاهمنامه، ضمن اشاره به جایگاه مهم پست بعنوان سازمانی امانتدار که مورد اعتماد جامعه است، اظهار داشت: باوجود تحولات عصر حاضر و ظهور فضای دیجیتال، پست نه تنها جایگاه خویش را از دست نداد، بلکه با انجام مأموریت های جدید همراه با ارزش افزوده های بیش تر، دستاوردهای ارزشمند ای را برای کشور رقم زد که بعنوان بازوی اصلی حاکمیت و در کنار مردم، اطمینان خاطر بیش تری را در جامعه، نهادینه ساخت.


راه اندازی روستا بازار در دستور کار قرار دارد
علیرضا زرگوش -عضو هیئت مدیره شرکت ملی پست- هم در مراسم امضای تفاهم نامه با پست بانک ضمن اشاره به این که بر اساس گزارش ها هم اکنون حدود ۲۵ میلیون جمعیت روستایی در کشور وجود دارد و دارا بودن حساب پست بانک سرپرستان خانوارهای روستایی، اظهار داشت: هم اکنون برنامه راه اندازی روستا بازار را در دستور کار قرار داده ایم که هم می تواند کسب و کار روستائیان را رونق ببخشد و هم اقدامی در راه افزایش فعل و انفعالات مالی در روستاهاست.
وی ضمن اشاره به اتمام مدت زمان آزمایشی اساسنامه پست بانک بعنوان بانک تخصصی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، خواهان تجمیع حساب های تمامی شرکتهای تابعه وزارت ارتباطات در اصلاح جدید اساسنامه پست بانک شد و تصریح کرد: اگر مجوز جابه جایی حساب در چارچوب یک مصوبه از بانک مرکزی دریافت شود نقش پست در حوزه رونق کسب و کارها افزایش خواهد یافت.
بهزاد شیری-مدیرعامل شرکت پست بانک- هم حضور شرکت ملی پست را در مناطق محروم و کمتر توسعه یافته خاطرنشان کرد و اظهار داشت: پست بعنوان بزرگترین متولی لجستیک کشور می تواند در رفاه حال روستاییان و گسترش اشتغال و کسب وکارهای خانگی با کمک پست بانک نقشی مهم ایفا کند.
وی خواهان سرعت بخشی به اجرای این تفاهمنامه شد و اضافه کرد: همکاری شرکت ملی پست و پست بانک در عرضه خدمت به مشتریان، تجربه ای است که رضایتمندی مخاطبان را به دنبال دارد.
منبع:

1400/03/10
23:02:11
5.0 / 5
1242
تگهای خبر: بازار , برنامه , تخصص , توسعه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
میخواهید برنامه ای برای شما نوشته شود؟ سفارش توسعه نرم افزار


pcdevelopers.ir - مالکیت معنوی سایت توسعه دهندگان متعلق به مالکین آن می باشد