توسعه دهندگان

برداشتن ماسك برای كاركنان آمازون آزاد می شود

برداشتن ماسك برای كاركنان آمازون آزاد می شود

آمازون اعلام نمود به زودی اجبار ماسک زدن برای کارکنان داخل انبارهای این شرکت که به صورت کامل واکسینه شده اند، متوقف می شود مگر اینکه قانون چنین مقرراتی را الزامی کند.به گزارش توسعه دهندگان به نقل از ایسنا، آمازون در اطلاعیه ای به کارمندانش اعلام نمود از روز دوشنبه کارمندان آمازون در آمریکا که به صورت کامل واکسینه شده اند، دیگر مجبور نیستند از ماسک در هنگام کار استفاده کنند مگر اینکه مقررات ایالتی یا محلی ماسک زدن را الزامی کند.

آمازون در این اطلاعیه اعلام نمود کارکنانی که ۱۴ روز یا بیشتر از زمان دریافت دوز دوم واکسنشان گذشته است، واکسینه کامل محسوب می شوند. کارکنان باید یک کپی از کارت واکسن خویش را به همراه داشته باشند.

در این اطلاعیه آمده است: از همه کسانی که تدابیر سلامتی در ارتباط با کووید ۱۹ را رعایت کرده و همچنان ادامه می دهند، بی نهایت تشکر می نماییم. چهارده ماه گذشته راحت نبوده اما مدیران و مشتریان آمازون از فداکاری شما قدردانی می کنند. بی صبرانه منتظر دیدن لبخند شما هستیم.

آمازون اعلام نمود سایر پروتکل های ایمنی کووید ۱۹ به قوت خود باقی می ماند. این شرکت ماه گذشته اقدامات احتیاطی خاصی را در فضای انبارهایش به کار بست که شامل دستورالعمل به کارمندان برای شست و شوی دست، استفاده از مواد ضدعفونی کننده دست و رعایت فاصله گذاری اجتماعی بود.

بر اساس گزارش شبکه سی ان بی سی، از زمانی که مرکز کنترل و جلوگیری از بیماری آمریکا ماه جاری اعلام نمود کسانی که به صورت کامل واکسینه شده اند نیازی به استفاده از ماسک ندارند، شمار زیادی از شرکتهای خرده فروشی و رستورانها اجبار جهت استفاده از ماسک را تسهیل کرده اند. کاستکو، والمارت، چیپوتل، تارگت و استارباکس همچون شرکتهایی بوده اند که اجبار در استفاده از ماسک را تغییر داده اند اما بعضی دیگر از شرکتها مانند گپ و اولترا بیوتی همچنان احتیاطهای ایمنی را برای مدتی حفظ می کنند.

منبع:

1400/02/31
13:12:27
5.0 / 5
1137
تگهای خبر: آمریكا , شبكه , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
میخواهید برنامه ای برای شما نوشته شود؟ سفارش توسعه نرم افزار

لینک دوستان توسعه دهندگان

pcdevelopers.ir - مالکیت معنوی سایت توسعه دهندگان متعلق به مالکین آن می باشد