توسعه دهندگان
نایب رییس هیات مدیره شركت مخابرات:

فناوری اطلاعات موتور محرك توسعه و تحولات بنیادی در جوامع است

فناوری اطلاعات موتور محرك توسعه و تحولات بنیادی در جوامع است

نایب رئیس هیات مدیره مخابرات با اشاره به اهمیت فناوری اطلاعات بعنوان موتور محرک توسعه در جوامع پیشرفته اظهار داشت: توسعه ارتباطات سبب تحولات بنیادی در ارکان اقتصادی و... است.


به گزارش توسعه دهندگان به نقل از اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، مهندس دهناد با اعلان اینکه در تاریخ پرافتخار کشورمان بی سیم چی های شهید دفاع مقدس الگوهای جاودانه عرصه ارتباطات کشورند، اضافه کرد: لازم است این روز را به همه فعالان عرصه بزرگ ارتباطات کشور خصوصاً همکاران عزیز شاغل و پیشکسوتان ارجمند مخابرات که پس از یک عمر خدمت خالصانه به افتخار بازنشستگی نائل آمده اند تبریک بگوییم. مهندس دهناد اضافه کرد: وقوع انقلاب اطلاعات و ارتباطات در دهه های اخیر سبب شده است که عصر حاضر به نام عصر اطلاعات و ارتباطات نامیده شود و درنتیجه امروزه هیچ یک از شئون کشور داری از شمول حوزه ارتباطات و مخابرات خارج نیست. وی اشاره کرد: اساس مدیریت جامعه و روابط مردم با مردم و مردم با حاکمیت فقط بر بسترهای مخابراتی استوار است و مخابرات امروز پرچم دار اصلی عرصه ارتباطات کشور است. بدین سبب به هر میزان برای تعالی مخابرات کشور قدم برداریم در حقیقت به توسعه و پیشرفت کشور کمک کرده ایم. دهناد اظهار داشت: مجموعه مخابرات هم اکنون بعنوان فرابخشی ترین نهاد و برخوردار از ظرفیتی بی بدیل و با وسیع ترین عرصه خدمت به پهنای کشور می تواند بیش از گذشته در خدمت رفاه ملت و حکمرانی خوب قرار گیرد. حمایت و رفع موانع مخابرات فقط توجه به یک سازمان و یا یک شرکت نیست بلکه توجه به توسعه پایدار کشور است. وی ادامه داد: تحقق این مهم الزاماتی دارد که مهم ترین آن ظرفیت شناسی است، یعنی هم خود مجموعه و هم سایر بهره مندان و بازیگران نسبت به قابلیت ها و ظرفیت های مخابراتی واقف شوند. نایب رئیس هیات مدیره شرکت مخابرات ایران اشاره کرد: پشتیبانی از سرمایه انسانی و مشتریان بعنوان اصلی ترین سرمایه شرکت گام مهم بعدی است و در این راستا به موازات گسترش مستمر ارتباطات باید سرمایه گذاری های جدید و متنوع با نیاز مخاطبان در دستور کار قرار گیرد.
وی اضافه کرد: باید به مفهوم واقعی کلمه، قدر و منزلت نیروی انسانی متخصص، نجیب و کاربلد در مجموعه مخابرات را شناخته و خودرا قدردان ایشان بدانیم، چونکه اصلی ترین سرمایه شرکت بوده و سهم و نقش اصلی را در توسعه و تعالی حوزه ارتباطات بر عهده دارند.

1400/02/29
12:11:05
5.0 / 5
1220
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
میخواهید برنامه ای برای شما نوشته شود؟ سفارش توسعه نرم افزار

لینک دوستان توسعه دهندگان

pcdevelopers.ir - مالکیت معنوی سایت توسعه دهندگان متعلق به مالکین آن می باشد