در حمایت از رژیم صهیونیستی؛

اینستاگرام هم اقدام خصمانه توئیتر مقابل فلسطینیان را تكرار كرد

اینستاگرام هم اقدام خصمانه توئیتر مقابل فلسطینیان را تكرار كرد

توسعه دهندگان: بعد از آنکه شبکه اجتماعی توئیتر حساب دهها نفر در این شبکه را به سبب اعلام همبستگی با فلسطینیان ساکن شیخ جراح مسدود کرد، نوبت به اینستاگرام رسید تا اقدام مشابهی را انجام دهد.به گزارش توسعه دهندگان به نقل از العهد، شبکه اجتماعی اینستاگرام نیز اقدام خصمانه توئیتر مقابل فلسطینیان را تکرار کرد تا بدین ترتیب از صهیونیست ها در درگیری های اخیر در اراضی اشغالی حمایت به عمل آورده باشد.
بر اساس این گزارش، اینستاگرام به کار بردن هشتگ مسجد الاقصی را ممنوع کرده و حساب کاربری دهها فعال فلسطینی را هم به همین خاطر مسدود کرده است! این درحالی است که روز گذشته نیز شبکه اجتماعی توئیتر اقدام مشابهی را در پشتیبانی از تل آویو انجام داده بود.
در همین ارتباط، توئیتر در اقدامی همسو با سیاست های اشغالگران صهیونیست، دهها حساب توئیتری را به خاطر دعوت به همبستگی با ساکنان منطقه شیخ جراح در قدس اشغالی و پوشش جنایات رژیم صهیونیستی مقابل آنها مسدود کرد.
منابع رسانه ای اعلام نمودند که این حساب ها به خاطر به کار بردن هشتگ «شیخ جراح را نجات دهید» به زبان های عربی و انگلیسی، مسدود شده اند!
مدتی است که منطقه شیخ جراح واقع در قدس اشغالی شاهد درگیری های شدیدی میان نظامیان صهیونیست و شهروندان فلسطینیِ ساکن این منطقه است. صهیونیست ها در ایام اخیر بر شدت اقدامات سرکوبگرانه خود مقابل فلسطینیان ساکن شیخ جراح افزوده اند. این در حالیست که جامعه جهانی و رسانه های غربی همچنان به سکوت خود در قبال شیخ جراح ادامه می دهند.
اتفاقات و تحولات شیخ جراح زمانی شروع شد که دادگاه رژیم صهیونیستی در اقدامی عجیب و ضد حقوق بشری و البته دردناک، برگه ها و اسنادی را در اختیار شهرک نشینان این رژیم قرار داد که در آنها منازل فلسطینیان در منطقه شیخ جراح به نام شهرک نشینان ثبت شده بود.


منبع:

1400/02/19
21:12:06
5.0 / 5
1115
تگهای خبر: حقوق , شبكه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳

pcdevelopers.ir - مالکیت معنوی سایت توسعه دهندگان متعلق به مالکین آن می باشد