توسعه دهندگان

تلاش ترامپ برای بازگشت به توییتر شكست خورد

تلاش ترامپ برای بازگشت به توییتر شكست خورد

توییتر اکانت جدیدی که به دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا تعلق داشت را معلق کرد.به گزارش توسعه دهندگان به نقل از ایسنا، اکانت جدید که @DJTDesk نام داشت، بامداد روز پنج شنبه به سبب نقض مقررات توییتر معلق شد.

سخنگوی توییتر در اطلاعیه ای به بیزنس اینسایدر اظهار داشت: همانطور که در سیاست دور زدن ممنوعیت توییتر تاکید گردیده است، این شبکه اجتماعی درباره اکانتهایی که نیت آشکار آنها جایگزین شدن یا تبلیغ محتوای در رابطه با اکانتهای مسدود شده است، اقدام می کند.

این اکانت که در ماه مه به وجود آمده بود در قسمت بیو اعلام نموده بود حاوی پستهای کپی شده از "آمریکا را نجات دهید" چهل و پنجمین رئیس جمهور ایالات متحده است.

توییتر دسترسی ترامپ به این شبکه اجتماعی را بعد از ناآرامیهای کنگره آمریکا در ششم ژانویه که طی آن پنج نفر جان باختند، مسدود کرد. در آن زمان توییتر اعلام نمود حساب رئیس جمهور وقت آمریکا را به سبب ریسک برانگیختن خشونت بیشتر مسدود کرده است.

ترامپ بعد از اینکه دسترسی به توییتر را از دست داد، کوشش کرد از حسابهای مختلفی پیام ارسال نماید که آنها هم مسدود شدند. ممنوعیت حضور وی در این شبکه اجتماعی موجب شد ترامپ به ارسال بیانیه های مطبوعاتی متوسل شود که بوسیله ایمیل خوانده می شوند. وی به شبکه فاکس نیوز اظهار داشت: دلتنگ توییتر خسته کننده نشده و بیانیه های مطبوعاتی وی برازنده تر هستند.

جدیدترین اکانت ترامپ در توییتر پس از راه اندازی وب سایت جدید ترامپ با نام "از میز دونالد جی ترامپ" (From the Desk of Donald J. Trump) به وجود آمده بود. وی در این سایت پیامهایی شبیه توییت ارسال می کند که هوادارانش می توانند آنها را در شبکه اجتماعی به اشتراک گذارند.

پس از ناآرامیهای کنگره آمریکا، ترامپ با ممنوعیت فعالیت در فیسبوک، اینستاگرام و یوتیوب روبرو شد.

بر اساس گزارش بیزنس اینسایدر، هیات نظارت مستقل فیسبوک روز چهارشنبه دیدار و تصمیم این شبکه اجتماعی برای معلق کردن ترامپ را تایید نمود. اما درباب تعلیق به مدت نامعلوم حساب ترامپ در فیسبوک، اعلام نمود فیسبوک باید تصمیم مذکور را مورد ارزیابی مجدد قرار دهد و تا شش ماه دیگر تصمیم بگیرد آیا دسترسی ترامپ را احیا کرده یا بطور موقت یا دائم مسدود کند.
1400/02/17
17:54:36
5.0 / 5
1121
تگهای خبر: آمریكا , شبكه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
میخواهید برنامه ای برای شما نوشته شود؟ سفارش توسعه نرم افزار

لینک دوستان توسعه دهندگان

pcdevelopers.ir - مالکیت معنوی سایت توسعه دهندگان متعلق به مالکین آن می باشد