در گزارش توسعه دهندگان مطرح شد؛

پخش زنده هیئات ماه رمضان در پلت فرم تكیه

پخش زنده هیئات ماه رمضان در پلت فرم تكیه

به گزارش توسعه دهندگان مسئول کارگروه تبلیغات نوین سازمان تبلیغات اسلامی ضمن اشاره به برنامه های ویژه این سازمان در ماه رمضان از پوشش پخش زنده هیأت های بزرگ در پلت فرم تکیه اطلاع داد.سید رضا کاظمی در گفتگو با خبرنگار مهر عنوان کرد: مرکز نوآوری فرهنگی امید وابسته به سازمان تبلیغات اسلامی، برنامه ای را با هدف ترویج گفتمان امیدبخشی به نام «ماه امید» در دستور کار قرار داده است که در این برنامه تجربیات کسب و کارهای موفق مجازی در حوزه فرهنگی و مذهبی، مورد طرح و بررسی قرار می گیرد.
مدیرعامل مرکز نوآوری فرهنگی امید اضافه کرد: در این برنامه، شاهد برگزاری سلسله نشست های مجازی آنلاین با کسب و کارهای موفق و نحوه فعالیتهای آنها در طول ماه رمضان خواهیم بود. معرفی این کسب و کارها و ایده های نوین آنها از جانب بنیاد تبلیغ نوین سازمان تبلیغات اسلامی پیگیری شده است.
کاظمی افزود: از طرفی پلت فرم «تکیه» پخش زنده هیئات را در ماه رمضان انجام می دهد. به این مفهوم که این پلت فرم پوشش پخش زنده هیأت های بزرگ و هم سرویس سخنرانی و مناجات را برای ماه رمضان فعال کرده است.
وی اضافه کرد: در همین حال آرشیو سخنرانی و مناجات هم بر این بستر قابل دریافت است.
مدیرعامل مرکز نوآوری فرهنگی امید ضمن اشاره به دیگر برنامه های سازمان تبلیغات اسلامی در ماه رمضان اظهار داشت: پویش «محله همدل» هم از سمت سازمان تبلیغات اسلامی و اداره کل امور مساجد پیگیری می شود که معرفی ایده های نوآورانه در بسترهای اجتماعی در این پویش دیده شده است.

1400/01/30
14:57:33
5.0 / 5
1251
تگهای خبر: آنلاین , برنامه , مجازی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳

pcdevelopers.ir - مالکیت معنوی سایت توسعه دهندگان متعلق به مالکین آن می باشد