اپل برای ارتقای سیری یك استارتاپ هوش مصنوعی خرید

اپل برای ارتقای سیری یك استارتاپ هوش مصنوعی خرید

به گزارش توسعه دهندگان شركت اپل برای ارتقای دستیار هوشمند صوتی مخصوص خود معروف به ˮسیریˮ(Siri) و اطمینان از اینكه اطلاعات درستی را در پاسخ به درخواست های كاربران عرضه نماید مبادرت به تصاحب یك استارتاپ هوش مصنوعی كانادایی كرده است.


به گزارش توسعه دهندگان به نقل از ایسنا و به نقل از انگجت، اپل پیوسته به تلاش خود برای تصاحب و دستیابی به فعالیتهای استارتاپ های هوش مصنوعی ادامه می دهد و این دفعه برای بهبود عملکرد "سیری" دست به این کار زده است.
خبرگزاری بلومبرگ می گوید شرکت اپل تأیید کرده است که اخیرا استارتاپ "Inductiv" که یک شرکت مستقر در کانادا است و از هوش مصنوعی برای تصحیح داده ها استفاده می نماید و به نوبه خود، فناوری یادگیری ماشین را بهبود می بخشد، تصاحب کرده است.
اپل در مورد برنامه های خود و استاندارد خود که متکی به خرید گاه به گاه شرکت های کوچکتر فناوری است، توضیحی نداده است، اما به نظر می آید این دفعه، تمرکز روی "سیری" است.
به نظر می آید سازنده آیفون توجه ویژه ای به بهبود عملکرد و درک دستیار صوتی دارد، چون که به تازگی یک استارتاپ دیگر معروف به "Voysis" را برای تقویت درک زبان طبیعی "سیری" خریداری کرد.
حالا داده های تمیز با تصحیح اطلاعات "سیری"، احتمال اینکه اطلاعات زائد بتوانند آنرا سردرگم کند، کم می کنند.
اپل این اواخر اخیر مصمم به به روزرسانی "سیری" بوده و با استخدام "جان جیاناندرا" رهبر سابق هوش مصنوعی گوگل یک موج جدید بوجود آورده است.
گفته می شود امکان دارد مدتی طول بکشد تا "جیاناندرا" و استارتاپ هایی مانند "Inductiv" آنچه را که قصد انجام آنرا دارند، فاش کنند. اپل به تدریج از راه خصوصیت هایی مانند "Deep Fusion" بیشتر هوش مصنوعی را به محصولات خود منتقل می کند، اما "سیری" هنوز برای رقابت با دستیارهای صوتی پیشرفته ای مانند الکسای آمازون یا دستیار گوگل، راه زیادی در پیش دارد.1399/03/10
01:25:57
5.0 / 5
2463
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵

pcdevelopers.ir - مالکیت معنوی سایت توسعه دهندگان متعلق به مالکین آن می باشد