توسعه دهندگان
فیس بوك تهدید كرد

حذف اكانتهای نشردهنده دروغهای كرونایی در اینستاگرام

حذف اكانتهای نشردهنده دروغهای كرونایی در اینستاگرام

به گزارش توسعه دهندگان شرکت فیسبوک اعلام نمود اقدامات جدی تر برای حذف اطلاعات نادرست درباره کووید ۱۹ و واکسنها در شبکه اجتماعی خود انجام می دهد که شامل حذف گروههای بزرگ، اکانتها و صفحات اینستاگرام برای انتشار مکرر اطلاعات غلط خواهد بود.به گزارش توسعه دهندگان به نقل از ایسنا، فیسبوک در یک پست وبلاگ نوشت: به سفارش سازمان جهانی بهداشت و گروههای دیگر برای مقابله با لیست رو به رشد ادعاهای نادرست صدمه رسان عمل می کند. فیسبوک از مدیران گروههای کاربری درخواست خواهد نمود چنین اطلاعات غلطی را کنترل کنند و اگر مکررا از مقررات تخطی کنند، آنها را حذف خواهد نمود. اینستاگرام که متعلق به فیسبوک است، یافتن اکانتهایی که مردم را به نزدن واکسن تشویق می کنند را دشوارتر کرده و اگر به نقض مقررات ادامه دهند، آنها را حذف می کند. این شرکت هفته جاری در مرکز اطلاعات کووید ۱۹ خود جزئیات دپارتمانهای سلامت محلی درباره زمان و محل تزریق واکسن توسط مردم را گنجاند.

فیس بوک در این پست وبلاگ اعلام نمود اگر سیستمهای فیسبوک به محتوایی بربخورند نظیر این که: ویروس کرونا ساخته انسان است، مریض شدن مطمئنتر از زدن واکسن است یا تزریق واکسن سمی، خطرناک یا سبب اوتیسم می شود، محتوای مذکور حذف خواهد شد. ادعاهای در ارتباط با کووید ۱۹ یا واکسنها که از سیاستهای مذکور تخطی نمی کنند توسط راستی آزمایان شخص ثالث مورد بازنگری قرار می گیرند و اگر غلط شناخته شوند، برچسب گرفته و در دید کاربران قرار نمی گیرند.

بر اساس گزارش بلومبرگ، فیسبوک که بزرگترین شبکه اجتماعی جهان است، پیش از این ادعاهای غلط در تبلیغات را خلاف مقرراتش اعلام نموده بود. فیسبوک اعلام نموده تغییرات در این سایتها از هفته جاری شروع می شود و در سطح جهانی برای بیشتر از ۵۰ زبان خواهد بود اما امکان دارد مدتی زمان ببرد تا اثرگذار باشد.

در این بین، این شرکت ۱۲۰ میلیون دلار به تبلیغات مجانی برای دپارتمانهای سلامت و نهادهای غیردولتی می دهد که قصد دارند اطلاعات صحیح درباره تست کووید ۱۹ و واکسیناسیون را منتشر کنند.
1399/11/21
21:06:13
0.0 / 5
1154
تگهای خبر: سیستم , شبكه , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
میخواهید برنامه ای برای شما نوشته شود؟ سفارش توسعه نرم افزار

لینک دوستان توسعه دهندگان

pcdevelopers.ir - مالکیت معنوی سایت توسعه دهندگان متعلق به مالکین آن می باشد