محققان داده و برنامه نویسان جاوا بیشترین رضایت شغلی را دارند

محققان داده و برنامه نویسان جاوا بیشترین رضایت شغلی را دارند

توسعه دهندگان: بااینکه جاوا در دهه ۹۰ میلادی ارائه شد، اما برنامه نویسان جاوا در کنار پژوهشگران داده بیشترین میزان رضایت شغلی را در حوزه آی تی در ایالات متحده دارا هستند.به گزارش توسعه دهندگان به نقل از زد دی نت، بررسی که توسط مؤسسه گلاسدر صورت گرفته نشان داده است افرادی که در محیط های کاری بر روی خدمات مبتنی بر استفاده از برنامه جاوا کار می کنند از بیشترین میزان رضایت شغلی در آمریکا برخوردار می باشند. تنوع بالا، سازگاری با پلت فرم های مختلف و دستگاههای گوناگون و امکان به کارگیری در قالب های مختلف کامپیوتر همچون مزایای جاوا است.
از جمله دیگر افرادی که از رضایت شغلی بالایی در آمریکا در حوزه فناوری اطلاعات برخوردار می باشند، می توان به برنامه نویسانی اشاره نمود که با محصولات دیگر در رابطه با جاوا مانند Java Spring Frameworks، NoSQL، Restful APIS، Spring BOOT، Agile Software Development، Full Stack Java و Spring MVCکار می کنند.
بعد از این گروه افرادی قرار می گیرند که در زمره دانشمندان و متخصصان تجزیه و تحلیل و طبقه بندی داده ها قرار می گیرند.
رتبه سوم هم در اختیار مدیران تولید است. رتبه های بعدی متعلق به معماران طراحی داده در شرکت ها، مهندسان امنیت اطلاعات، مهندسان حوزه خدمات موبایل و مهندسان نرم افزار است.
گفتنی است که این بررسی در بازه زمانی دسامبر سال ۲۰۱۹ تا دسامبر سال ۲۰۲۰ انجام شده است.


منبع:

1399/11/12
21:19:14
0.0 / 5
1123
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳

pcdevelopers.ir - مالکیت معنوی سایت توسعه دهندگان متعلق به مالکین آن می باشد