هواوی در انگلیس مركز تحقیقاتی ۵۰۰ میلیون دلاری می سازد

هواوی در انگلیس مركز تحقیقاتی ۵۰۰ میلیون دلاری می سازد

به گزارش توسعه دهندگان شركت مخابراتی هواوی چین از دریافت مجوز ساخت یك مركز تحقیق و توسعه در انگلیس اطلاع داده است. این شركت بدین منظور نزدیك به ۵۰۰ میلیون دلار سرمایه گذاری می نماید.به گزارش توسعه دهندگان به نقل از رویترز، مرکز تحقیقاتی مورد اشاره در نزدیکی روستای ساوستون در جنوب انگلیس ایجاد می شود که حدود ۷۰۰۰ نفر جمعیت دارد. این مرکز با کمبریج تنها ۱۱ کیلومتر فاصله خواهد داشت و در آن تراشه های متنوعی تولید می شوند که عرضه خدمات اینترنت پرسرعت را تسهیل می کنند.
مقامات محلی در انگلیس با راه اندازی این مرکز تحقیقاتی موافقت کرده اند و به نظر می آید تأسیس آن در شرایطی که دولت انگلیس با مشارکت هواوی برای توسعه شبکه نسل پنجم تلفن همراه این کشور مخالفت کرده، به شرکت چینی امکان می دهد تا جای پای خویش را در انگلیس کماکان حفظ کند.
قرار است مجوز نهایی آغاز فعالیت ساختمانی جهت راه اندازی این مرکز این هفته به هواوی اعطا شود. مرکز مورد اشاره در فاصله ۱۵ دقیقه ای مرکز ساخت نیمه هادی های ARM Holdings قرار دارد که در مالکیت ژاپن است. هواوی زمین لازم جهت راه اندازی این مرکز را در سال ۲۰۱۸ خریداری کرد و پیشبینی می شود پس از راه اندازی ۴۰۰ نفر در آن مستقر شوند.

1399/04/01
00:23:41
5.0 / 5
2416
تگهای خبر: اینترنت , توسعه , خدمات , خرید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳

pcdevelopers.ir - مالکیت معنوی سایت توسعه دهندگان متعلق به مالکین آن می باشد