توسعه دهندگان
معاون وزیر ارتباطات مطرح كرد؛

تأثیر فضای مجازی در شیوه زندگی مردم در دوران كرونا

تأثیر فضای مجازی در شیوه زندگی مردم در دوران كرونا

به گزارش توسعه دهندگان معاون وزیر ارتباطات ضمن اشاره به نتایج یک گزارش نظرسنجی در مورد دیدگاه مردم در دوران کرونا، اظهار داشت: تأثیر بالای فضای مجازی در شیوه زیست مردم، در دوران کرونا مشهود است.


به گزارش توسعه دهندگان به نقل از مهر، امیر ناظمی در توئیتر نوشت: گزارش نظرسنجی کشوری «دیدگاه مردم در مورد کرونا» توسط گروه افکارسنجی و مطالعات افکار عمومی دفتر طرح های ملی پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات انجام شده است. وی اظهار داشت: نتایج این گزارش، نشان از تأثیر بالای فضای مجازی در شیوه زیست مردم دارد. رئیس سازمان فناوری اطلاعات با تکیه بر اینکه فراگیری کرونا با ساخت تجربه های نو در استفاده از اینترنت همراه بوده است، تصریح کرد: تجربه های نویی که با تاثیرات بلندمدت در سبک زندگی همراه می باشد. وی اظهار داشت: در این نظرسنجی در سوالی از پاسخگویان پرسیده شد که «کرونا سبب شده چه استفاده های جدیدی از اینترنت و شبکه های اجتماعی بکنید؟». در این حوزه تجربه نو آموزش الکترونیکی پاسخ ۲۷.۳درصد، خرید اینترنتی پاسخ ۲۳.۷ درصد و تماشای رویدادهای هنری پاسخ ۱۰ درصد و دیدن فیلم و کنسرت پاسخ ۱۲.۵ درصد شرکت کنندگانی بوده که تجارب جدیدی از اینترنت و فضای مجازی داشته اند.
در این سوال به علت آنکه پاسخگو می توانست بیشتر از یک گزینه انتخاب نماید، جمع درصد بیشتر از ۱۰۰ شده است. در این جدول، گزینه «سایر» شامل مواردی همچون عدم استفاده از اینترنت، گوش داده به اخبار، ارتباط با دوستان و کسب اطلاعات علمی و بهداشتی است.


منبع:

1399/09/16
13:03:33
5.0 / 5
1299
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
میخواهید برنامه ای برای شما نوشته شود؟ سفارش توسعه نرم افزار

لینک دوستان توسعه دهندگان

pcdevelopers.ir - مالکیت معنوی سایت توسعه دهندگان متعلق به مالکین آن می باشد