توسعه دهندگان

آمازون داروخانه مجازی راه اندازی نمود

آمازون داروخانه مجازی راه اندازی نمود

فروشگاه اینترنتی آمازون برای تحویل داروهای تجویزی در آمریكا، داروخانه آنلاین راه اندازی نمود.به گزارش توسعه دهندگان به نقل از ایسنا، این فروشگاه جدید که آمازون فارمسی نام دارد، به مشتریان اجازه می دهد در هنگام خرید دارو در وبسایت یا اپلیکیشن آمازون، به مقایسه قیمت بپردازند. خریداران می توانند در هنگام پرداخت بین گزینه پرداخت بدون بیمه و پرداخت با بیمه تغییر وضعیت دهند. این سرویس برای کلوب مشتریان وفادار پرایم آمازون با تخفیف بالایی عرضه می شود.

پیش از این خریداران برای خرید دارو به وبسایت پیل پک هدایت می شدند اما حالا امکان خرید مستقیم در وبسایت آمازون فراهم گشته است. آمازون در سال ۲۰۱۸ داروخانه آنلاین پیل پک را به مبلغ ۷۵۳ میلیون دلار خریداری نموده بود.

ارزش سهام داروخانه های زنجیره ای، عمده فروشان دارو و فروشگاهها به دنبال راه اندازی داروخانه مجازی آمازون سقوط کرد. آمازون حالا وارد رقابت مستقیمتری با شرکتهای "سی وی اس هلث کورپ" و "والگرینز بوتس الاینس" می شود که بزرگترین شرکتهای فروش داروی زنجیره ای آمریکا هستند.

به گفته تحلیل گران جفری اکوئیتی ریسرچ، آمازون در دو سال قبل کوشیده است مجوزهای ایالتی بیشتری را برای فروش دارو در آمریکا کسب کند.

این شرکت که بعنوان یک فروشگاه کتاب تاسیس شده بود، فعالیت صنایعی نظیر خرده فروشی و رایانش را مختل کرده و الان نوبت به صنعت دارو رسیده است. توسعه فعالیت های آمازون سبب برانگیخته شدن انتقاد گروههای مدافع حقوق کارگری و قانونگذاران آمریکایی از قدرت روز افزون و گستردگی فعالیت های این غول اینترنتی شده است.

اگر اعضای پرایم بخواهند به صورت حضوری خرید کنند، آمازون اعلام نموده که تخفیفها برای خریدهای غیربیمه ای همچنان در بیشتر از ۵۰ هزار داروخانه همچون داروخانه های رقیبانش موجود خواهد بود. مشترکان سرویس پرایم می توانند در هنگام پرداخت بدون بیمه، داروهای ژنریک را با ۸۰ درصد تخفیف و داروهای برند را با ۴۰ درصد تخفیف دریافت نمایند.

پاندمی ویروس کرونا امکان دارد به رونق خرید آنلاین دارو کمک نماید. تجارت الکترونیکی سال جاری که افراد زیادی به علت شیوع کرونا خانه نشین شده اند، جهش قابل ملاحظه ای پیدا کرده است. اعضای سرویس پرایم که در سطح جهانی به بیشتر از ۱۵۰ میلیون نفر می رسند، امکان دارد از خرید داروی آنلاین از آمازون استقبال کنند.

بر اساس گزارش رویترز، سخنگوی آمازون اعلام نموده که آمازون فارمسی برای مشتریان در بعضی از ایالتهای آمریکا نظیر ایلینویز، مینه سوتا، لوییزیانا، کنتاکی و هاوای هنوز موجود نیست.

منبع:

1399/08/29
12:06:39
5.0 / 5
1397
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
میخواهید برنامه ای برای شما نوشته شود؟ سفارش توسعه نرم افزار

لینک دوستان توسعه دهندگان

pcdevelopers.ir - مالکیت معنوی سایت توسعه دهندگان متعلق به مالکین آن می باشد