در تفاهم نامه مشترك انجام می شود؛

ارتقای امنیت فضای مجازی به كمك شركت های دانش بنیان

ارتقای امنیت فضای مجازی به كمك شركت های دانش بنیان

به گزارش توسعه دهندگان تفاهم نامه ای بین پلیس فتا و معاونت علمی و فناوری در جهت استفاده از توانایی شركت های دانش بنیان و استارت آپها در جهت افزایش امنیت فضای مجازی منعقد شد.به گزارش توسعه دهندگان به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، تفاهم نامه همکاری بین معاونت علمی و فناوری و پلیس فتا در زمینه همکاریهای مشترک و بهره گیری از ظرفیت فعالان زیست بوم دانش بنیان منعقد شد تا فرصتی برای به کار بستن توانمندی های فعالان این زیست بوم در راه کمک به امنیت فضای مجازی ایجاد شود.
با این تفاهم نامه که بین سورنا ستاری و سرتیپ دوم وحید مجید منعقد شد، زمینه های لازم برای امنیت بیش تر فضای مجازی به کمک شرکت های دانش بنیان و استارت آپ ها فراهم می شود.
کمک به دانش بنیان های فعال در حوزه امنیت سایبری
بر اساس این تفاهم نامه همکاری، معاونت علمی و پلیس فتا طرف تلاش می کنند تا با استفاده از ظرفیت های شان شرکت های دانش بنیان، استارت آپ ها و شتاب دهنده های تخصصی حوزه امنیت سایبری و فناوری اطلاعات و ارتباطات رونق پیدا کنند.
فروش محصولات فناورانه شرکت های دانش بنیان، پیاده سازی راهکارهای سرمایه گذاری در حوزه امنیت سایبری، جذب سرمایه گذار و منابع مالی در طرح های فناورانه این حوزه از دیگر محورهای این تفاهم نامه همکاری است.
همچنین توسعه طرح های امنیت سایبری با مشارکت شرکت های دانش بنیان و مراکز شتاب دهنده جزو محورهای همکاری میان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و پلیس فتا است.
قرار است تا ظرفیت صندوق های پژوهش و فناوری، پارک های علم و فناوری کشور برای اجرای طرح تحقیقاتی مشترک در حوزه تکنولوژی های جدید امنیت سایبری اجرایی شود.

1399/06/11
09:52:43
5.0 / 5
1101
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴

pcdevelopers.ir - مالکیت معنوی سایت توسعه دهندگان متعلق به مالکین آن می باشد