توسعه دهندگان
از سوی ستاد اتصال پذیری و ارتباطات؛

فراخوان پشتیبانی از طرح های پژوهشی

فراخوان پشتیبانی از طرح های پژوهشی

به گزارش توسعه دهندگان، فراخوان پشتیبانی از طرح های پژوهشی و دوره پسادکتری با حمایت ستاد توسعه فناوری های اتصال پذیری و ارتباطات معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری اعلام گردید.


به گزارش توسعه دهندگان به نقل از معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری این فراخوان با حمایت ستاد توسعه فناوری های اتصال پذیری و ارتباطات معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری با همکاری مرکز تحقیق و توسعه همراه اول و بنیاد ملی علم ایران اعلام گردید.
هدف از این فراخوان بهره مندی از ظرفیت اعضای هیأت علمی دانشگاه ها و تقویت و تشویق جامعه دانشگاهی در پشتیبانی از «طرح های پژوهشی اعضای هیأت علمی» و «دوره های پسادکتری» در جهت نیازهای کشور در صنعت ارتباطات و متناسب با اولویت های ستاد توسعه فناوری های اتصال پذیری و ارتباطات و هم شرکت همراه اول در سطح ملی و بین المللی می باشد.
متقاضیان طرح های پژوهشی باید از اعضای هیأت علمی دانشگاه ها و مؤسسات پژوهشی مورد تأیید «وزارت علوم، تحقیقات و فناوری» و «وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی» باشند. متخصصان غیر هیأت علمی و دانشجویان تحصیلات تکمیلی می توانند بعنوان همکار در طرح ها حضور داشته باشند.

سقف حمایتی از طرح های پسادکتری به صورت حق الزحمه پژوهشگر پسادکتری ۸۰ درصد حقوق استادیار پایه یک، مسئول طرح ۲۰ میلیون تومان و همینطور هزینه اجرای طرح تا سقف ۶۰ میلیون تومان در نظر گرفته شده است.
سقف حمایتی مشترک از طرح های پژوهشی که شامل یک استاد یا بیشتر از آن از یک دانشگاه هستند، حداکثر یک میلیارد تومان است. بیشتر از یک استاد از چند دانشگاه مختلف هستند، حداکثر دو میلیارد تومان است و در نهایت پشتیبانی از طرح هایی که تا TRL ۳ هستند حداکثر دو میلیارد تومان در نظر گرفته شده است.پشتیبانی از دوره های پسادکتری با موضوعات زیر خواهد بود:
سرویس های نوین شبکه
سامانه ها و تجهیزات شبکه
شبکه دسترسی رادیویی
حمایت از طرح های پژوهشی در محورهای زیر صورت خواهد گرفت:
- Cell- Free Massive MIMO
- Reconfigurable Intelligent Surfaces (RIS)
- High Altitude Platform Systems (HAPS)
- Massive MIMO (mMIMO)
- Beamforming
- FSO ۱۰۰ Gbps/ Long Range
- MMWave Cellular Network
- TeraHertz Communications
متقاضیان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر تا ۱۵ اسفند ماه فرصت دارند با شماره های ۰۲۱۸۲۱۶۱۱۵۷ و ۰۹۱۲۶۰۲۷۸۸۹ تماس گیرند و یا با نشانی ایمیل cct@isti.ir سؤالات خویش را مطرح و با رفتن به سایت insf.org، نسبت به ثبت تقاضای طرح های پیشنهادی خود اقدام نمایند.


منبع:

1402/11/23
08:48:34
5.0 / 5
336
تگهای خبر: آموزش , تخصص , توسعه , حقوق
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
میخواهید برنامه ای برای شما نوشته شود؟ سفارش توسعه نرم افزار

لینک دوستان توسعه دهندگان

pcdevelopers.ir - مالکیت معنوی سایت توسعه دهندگان متعلق به مالکین آن می باشد