زارع پور مطرح كرد؛

برگزاری دومین جلسه هم اندیشی اجرای پروژه فیبرنوری در شهر تهران

برگزاری دومین جلسه هم اندیشی اجرای پروژه فیبرنوری در شهر تهران

به گزارش توسعه دهندگان، دومین جلسه هم اندیشی اجرای پروژه فیبرنوری منازل و کسب و کارهای پایتخت به میزبانی شهرداری تهران برگزار گردید.به گزارش توسعه دهندگان به نقل از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، دومین جلسه هم اندیشی برای اجرای پروژه فیبرنوری منازل و کسب و کارها در شهر تهران، با حضور عیسی زارع پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، علیرضا زاکانی شهردار تهران و معاونان و رؤسای مناطق ۲۲ گانه شهرداری پایتخت در ساختمان خیابان بهشت برگزار گردید.
در این جلسه وزیر ارتباطات با تشریح آخرین وضعیت پیشرفت پروژه فیبرنوری منازل و کسب و کارها در کشور بر ضرورت اجرای هر چه سریع تر این پروژه در شهر تهران تاکید نمود.
شهردار تهران هم با عنایت به نقشی که این پروژه برای توسعه شهر تهران و افزایش رضایتمندی شهروندان تهرانی دارد، از همه مدیران مناطق شهرداری خواست تا در اجرای این ابر پروژه حداکثر همکاری را با وزارت ارتباطات داشته باشند.
بنا به این گزارش، اوایل دیماه بود که تفاهم نامه ای میان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و شهرداری تهران برای اجرای پروژه فیبرنوری منازل و کسب و کارها در پایتخت میان طرفین به امضا رسید.
بر اساس آخرین اطلاعات انتشار یافته در سایت iranfttx.ir، تابحال بیشتر از ۵ میلیون و ۲۰۰ هزار خانوار در پروژه فیبرنوری منازل و کسب و کارها در سرتاسر کشور زیر پوشش قرار گرفته اند و چندی قبل توسط رئیس جمهوری، این پروژه در استان گلستان بعنوان اولین استانی که تمام ۳۷ شهر آن زیر پوشش فیبرنوری قرار گرفته است، رسماً راه اندازی شد.

1402/10/29
12:34:14
5.0 / 5
257
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵

pcdevelopers.ir - مالکیت معنوی سایت توسعه دهندگان متعلق به مالکین آن می باشد