رگولاتوری اعلام كرد

جزییات افزایش تعرفه اینترنت اپراتورهای ارتباطی

جزییات افزایش تعرفه اینترنت اپراتورهای ارتباطی

توسعه دهندگان: بنا بر اعلام سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی برمبنای تصمیمات اتخاذ شده بعد از جلسه اپراتورها در رگولاتوری و پذیرش تعهدات در رابطه با افزایش کیفیت شبکه توسط آنها قرار شد که تعرفه اینترنت اپراتورهای ارتباطی حدود 30 درصد افزایش یابد.


به گزارش توسعه دهندگان به نقل از ایسنا، بر طبق تصمیمات اتخاذ شده پس از جلسه اپراتورها در رگولاتوری و پذیرش تعهدات در رابطه با افزایش کیفیت شبکه توسط آنها قرار شد که تعرفه اینترنت اپراتورهای ارتباطی حدود ۳۰ درصد افزایش یابد.
پیش تر نیز وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و رییس رگولاتوری اعلام نموده بودند که اصلاح نرخ اینترنت فقط در صورتی مورد موافقت قرار می گیرد که اپراتورها متعهد به افزایش کیفیت شبکه شوند.
طبق اعلام سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، به همین دلیل مدیران عامل اپراتورها با حضور در سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی شروط رگولاتوری را پذیرفتند که تعدادی از این شروط به شرح زیر است:
۱. افزایش سایتهای نسل پنجم به ۱۰ درصد تا انتهای سال ۱۴۰۳
۲- افزایش پوشش نسل چهارم در کشور به ۹۶ درصد تا انتهای سال ۱۴۰۳
۳- افزایش سی درصدی میانگین سرعت اینترنت در شش ماه آینده
همین طور همانطور که پیش تر اعلام شده بود، این تعهدات بصورت الحاقیه به پروانه فعالیت آنها پیوست می شود و در صورت عدم ایفای تعهدات در موعد مقرر جریمه برای آنها در نظر گرفته خواهد شد.

منبع:

1402/10/09
08:25:48
5.0 / 5
295
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲

pcdevelopers.ir - مالکیت معنوی سایت توسعه دهندگان متعلق به مالکین آن می باشد