توسعه دهندگان

آمازون به جبهه منتقدان مایکروسافت پیوست

آمازون به جبهه منتقدان مایکروسافت پیوست

توسعه دهندگان: شرکت آمازون به سازمان ضد انحصارطلبی انگلیس اعلام نمود مایکروسافت از شیوه های کسب و کاری استفاده می نماید که انتخاب مصرف کنندگان در بازار رایانش ابری را محدود می کند.



به گزارش توسعه دهندگان به نقل از ایسنا، آمازون، دومین شرکت بزرگ بعد از گوگل است که از کارهای همتای آمریکایی خود انتقاد می کند.

پس از اینکه سازمان رسانه ای آفکام، سلطه آمازون و مایکروسافت در بازار ابری را مورد توجه قرار داد، سازمان بازارها و رقابت انگلیس در اکتبر، تحقیقاتی را درباره ی صنعت رایانش ابری این کشور شروع کرد.

آمازون در نامه ای که در وب سایت سازمان بازارها و رقابت انگلیس، انتشار یافت، اعلام نمود: تغییرات انجام شده در وضعیت استفاده از خدمات مایکروسافت، سوئیچ به تامین کنندگان خدمات ابری دیگر را برای مشتریان دشوار کرده است.

طبق اعلام آمازون، جهت استفاده از خیلی از محصولات نرم افزاری مایکروسافت در سرویس سایر فراهم کنندگان خدمات ابری، مشتری حتی اگر قبلا نرم افزار را داشته باشد، باید مجوز جداگانه ای خریداری کند. این امر اغلب موجب می شود که از نظر مالی، برای مشتری مقدور نباشد که خدمات دهنده دیگری غیر از مایکروسافت را انتخاب نماید.

گوگل هفته گذشته، نامه مشابهی به رگولاتور انگلیس ارسال کرده و مدعی شده بود شیوه های کسب وکار مایکروسافت، به رقیبان این شرکت لطمه زده است. این شرکت شش سفارش به سازمان بازارها و رقابت انگلیس ارائه کرده بود که شامل وادار کردن مایکروسافت به بهبود قابلیت همکاری برای مشتریانی است که از سرویس آزور در کنار سایر خدمات ابری استفاده می نمایند و همین طور بازداشتن این شرکت از ممنوعیت بروزرسانی های امنیتی برای مشتریانی است که به سرویس خدمات دهندگان دیگر سوئیچ می کنند.

اما مایکروسافت به نوبه خود، به رگولاتور انگلیس اعلام نمود که بازار رایانش ابری این کشور، رقابتی مانده است.

بر اساس گزارش رویترز، منابع رقابت زیادی در بازار ابری انگلیس وجود دارد. گوگل، اوراکل، آی بی ام و بسیاری دیگر از تامین کنندگان خدمات ابری، میلیاردها پوند در زیرساخت های ابری در سطح جهان سرمایه گزاری نموده اند تا پاسخگوی تقاضا باشند و به شدت برای حجم کاری هر مشتری در فضای خدمات ابری خود، رقابت می کنند.




1402/09/17
17:56:18
5.0 / 5
313
تگهای خبر: آمریكا , بازار , خدمات , خرید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
میخواهید برنامه ای برای شما نوشته شود؟ سفارش توسعه نرم افزار

لینک دوستان توسعه دهندگان

pcdevelopers.ir - مالکیت معنوی سایت توسعه دهندگان متعلق به مالکین آن می باشد