پشتیبانی از رساله های تحصیلات تکمیلی توسط پژوهشگاه ارتباطات

پشتیبانی از رساله های تحصیلات تکمیلی توسط پژوهشگاه ارتباطات

به گزارش توسعه دهندگان، مدیر دفتر انتقال دانش فنی و ارتباط با صنعت پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات جزئیات دومین فراخوان پشتیبانی از رساله ها و رساله های تحصیلات تکمیلی را شرح داد.به گزارش توسعه دهندگان به نقل از پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات؛ زهرا گل میرزایی، مدیر دفتر انتقال دانش فنی و ارتباط با صنعت پژوهشگاه ICT در ارتباط با دومین مرحله از طرح پشتیبانی از رساله ها و رساله های تحصیلات تکمیلی اظهار نمود: در دومین مرحله از این طرح، پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات با هدف پشتیبانی از توسعه پژوهش های کاربردی، رصد تکنولوژی های جدید و حل چالش ها و نیازهای کشور، بومی سازی محصولات و خدمات در جهت نیازمندی های بخش فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور و تشویق و بهره مندی از ظرفیت اعضای هیأت علمی و دانشجویان تحصیلات تکمیلی دانشگاه ها، مراکز آموزشی و پژوهشگاه ها، نسبت به پشتیبانی از رساله ها و رساله های تحصیلات تکمیلی (مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا) اقدام نموده است.
وی همینطور ضمن اشاره به فراخوان از طرح اظهار داشت: هدف از این فراخوان، تقویت ارتباط صنعت و دانشگاه و پشتیبانی از تکنولوژی های جدید حوزه ICT، پشتیبانی از توسعه پژوهش های کاربردی، رصد تکنولوژی های جدید و حل چالش ها و نیازهای کشور، بومی سازی محصولات و خدمات در جهت نیازمندی های بخش فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور می باشد.
گل میرزایی در ارتباط با نحوه حمایت و جزئیات حمایت بیان نمود:. این حمایت در جهت محورهای اولویت دار اعلامی از جانب پژوهشگاه و با مبالغ حمایتی برای دانشجویان ارشد ۲۴۰ میلیون ریال و برای دانشجویان دکتری ۷۲۰ میلیون ریال است.
مدیر دفتر انتقال دانش فنی و ارتباط با صنعت پژوهشگاه ICT در انتها در پاسخ به این سؤال که به غیر از حمایت مالی این فراخوان چه آورده دیگری برای دانشجویان خواهد داشت، پاسخ داد: شرکت در این فراخوان امکان تعریف پروژه های مسئله محور و کاربردی را برای دانشجویان فراهم می آورد.
لازم به ذکر است، دانشجویان شرکت کننده در این طرح می توانند از مزایای بهره مندی از مشاور متخصصین پژوهشگاه ارتباطات و تعاملات سازنده تیم راهبری پژوهشگاه حین اجرای طرح، بهره مند شوند. ضمن این که امکان بکارگیری دانشجویان توانمند در پروژه های آتی پژوهشگاه به صورت همکاری پاره وقت یا تمام وقت وجود دارد.
گفتنی است دومین فراخوان پشتیبانی از رساله های تحصیلات تکمیلی پژوهشگاه به مدت دو ماه و از تاریخ اول آبان ۱۴۰۲ لغایت پایان آذرماه ۱۴۰۲ برگزار می شود و علاقه مندان می توانند جهت ثبت نام در این فراخوان از راه لینک زیر و ورود به سامانه یکپارچه دولت الکترونیک، نسبت به تکمیل فرم مربوطه اقدام نمایند.

1402/08/10
14:45:54
5.0 / 5
236
تگهای خبر: آموزش , تخصص , تكنولوژی , توسعه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
لینک دوستان توسعه دهندگان

pcdevelopers.ir - مالکیت معنوی سایت توسعه دهندگان متعلق به مالکین آن می باشد