معاون وزیر ارتباطات خبر داد؛

پیشرفت شبکه ملی اطلاعات در خدمات ابری و مراکز داده

پیشرفت شبکه ملی اطلاعات در خدمات ابری و مراکز داده

توسعه دهندگان: معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از پیشرفت شبکه ملی اطلاعات در عرصه خدمات ابری و مراکز داده آگاهی داد.علی اصغر انصاری در گفتگو با خبرنگار مهر درباب آخرین وضعیت پیشرفت شبکه ملی اطلاعات در کشور اظهار داشت: پیشرفت شبکه ملی اطلاعات را باید هر سه ماه یک دفعه به مرکز ملی فضای مجازی گزارش دهیم.
وی درباره ی میزان تایید پیشرفت پروژه از طرف مرکز ملی فضای مجازی اظهار داشت: آخرین درصدهایی که برای پیشرفت شبکه ملی اطلاعات تأیید شده همان ۵۷ درصد پیشرفت قبلی است.
وی اضافه کرد: پیشرفت هایی که از بهمن سال قبل تا کنون اتفاق افتاده، هنوز در مرکز ملی فضای مجازی مورد بررسی و تأیید قرار نگرفته است بدین سبب ممکنست درصد جدیدی پیشرفت برای ما ثبت گردد اما از نظر مرکز ملی درحال حاضر تأیید نشده است.
معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات درباب حوزه های پیشرفت شبکه ملی اطلاعات اشاره کرد: شبکه ملی اطلاعات در عرصه خدمات ابری و توسعه مراکز داده پیشرفت های خوبی داشته است. همین طور در عرصه مدیریت منابع، اسامی دامنه، آی پی آدرس، قدمهای خیلی خوبی برداشته شده است که انشاالله جزییات آن اعلام می شود.
وی اضافه کرد: استفاده روزمره کاربران از خدمات پایه، پیامرسان ها و رسانه های اجتماعی همانند سابق ادامه دارد و خوشبختانه آن چه که الان در بخش شبکه ملی اطلاعات دنبال می نماییم برنامه توسعه برای تکمیل اقداماتی است که در سال قبل و سال قبلش انجام داده ایم.
انصاری در آخر با اشاره به این که شبکه ملی اطلاعات بیش از ۶۰ درصد پیشرفت داشته است، اظهار داشت: با مرکز ملی فضای مجازی هر هفته جلسه برگزار می گردد و گزارش های رسمی هر سه ماه یک دفعه داده می شود.

1402/06/05
12:55:50
5.0 / 5
264
تگهای خبر: برنامه , توسعه , خدمات , شبكه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵

pcdevelopers.ir - مالکیت معنوی سایت توسعه دهندگان متعلق به مالکین آن می باشد