بررسی احساس رضایت مندی و نارضایتی مشتریان کسب وکارها با پلت فرم بومی

بررسی احساس رضایت مندی و نارضایتی مشتریان کسب وکارها با پلت فرم بومی

به گزارش توسعه دهندگان، محققان یکی از شرکتهای فناور، پلتفرمی مبتنی بر هوش مصنوعی ارائه کردند که با بررسی آن صاحبان کسب و کارها قادرند اطلاعاتی از احساس کاربران در زمان بازدید از محصولاتشان به دست آورند.


قریشی از محققان این طرح در گفتگو با ایسنا، طراحی و پیاده سازی پلت فرم هایی مبتنی بر هوش مصنوعی را از دستاوردهای این شرکت دانست و اظهار داشت: در حوزه هوش مصنوعی سه محصول عرضه کردیم که نخستین محصول ما جستجوگر معنایی است که در آن جستجوی کاربر بر مبنای معنا است. مزیت این بخش آن است که جستجوی کاربر هدفمندتر می شود.
وی با اشاره به اینکه این پلت فرم هم اکنون در مورد مفاهیم دینی خدمات جستجو عرضه می دهد، اظهار نمود: محصول دوم تدوینگرهای هوشمند است. این محصول این توانایی را دارد که احساس کاربران را از نظر رضایت مندی و نارضایتی نسبت به محتوایی که در اختیار آن قرار داده می شود، بررسی کند. این توانایی برای کسب و کارهایی که دریافت بازخورد از کاربران برایشان مهم می باشد، مؤثر خواهد بود؛ چون که این زیر ساخت سبب می شود صاحبان کسب و کار درک بهتری از خواسته های کاربران به دست آورند.
قریشی، پلتفرم سفارش گر را از دیگر زیر ساخت های بوجود آمده در این شرکت ذکر کرد و اظهار داشت: این توانایی باعث می شود که صاحبان کسب و کار درک بهتری از نظرات مشتریان خود داشته باشند، ضمن آنکه میزان فروش محصولات را افزایش می دهد؛ چون که علاوه بر معرفی محصولات مورد نظر مشتریان، محصولات مشابه دیگری را به آنها معرفی می کند.1402/05/05
16:58:15
5.0 / 5
333
تگهای خبر: خدمات , شركت , طراحی , محصولات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱

pcdevelopers.ir - مالکیت معنوی سایت توسعه دهندگان متعلق به مالکین آن می باشد