توسعه دهندگان

۲۴ شرکت دانش بنیان محصولات خودرا در نمایشگاه شهر هوشمند عرضه کردند

۲۴ شرکت دانش بنیان محصولات خودرا در نمایشگاه شهر هوشمند عرضه کردند

توسعه دهندگان: صندوق نوآوری و شکوفایی با برگزاری پاویونی در نمایشگاه و کنفرانس بین المللی شهر هوشمند ایران، آخرین دستاوردهای شرکت های دانش بنیان در این زمینه را معرفی کردند.


به گزارش توسعه دهندگان به نقل از ایسنا، پاویون شرکت های دانش بنیان در چهارمین نمایشگاه و کنفرانس بین المللی شهر هوشمند ایران از امروز ۱۱ تیر ماه جاری به مدت سه روز با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی در مصلای بزرگ امام خمینی(ره) تهران برپا شد و تا روز ۱۳ تیر ماه ادامه دارد.
در بخش پاویون دانش بنیان صندوق نوآوری و شکوفایی، ۲۴ شرکت دانش بنیان به ارائه محصولات و دستاوردهای دانش بنیان ها می پردازند.
سیستم های صوت تحت شبکه
یکی از شرکت های دانش بنیان با محصول «پیجینگ تحت شبکه» به نمایشگاه آمده است. سیستم های صوت تحت شبکه بمنظور انتقال اطلاعات صوتی از قبیل پخش اتوماتیک اذان، موزیک، اعلام وضعیت اضطراری، ارسال آنلاین صوت و پخش هر نوع پیام صوتی بر بستر شبکه طراحی شده است و این توانایی را دارد که بدون محدودیت زمانی و مکانی باکیفیت بسیار بالا و پشتیبانی از انواع فرمت های صوت، اطلاعات صوتی را ارسال نماید.
نرم افزار تست موتور
محصول یکی از شرکت های دانش بنیان «موتور آما» است. این محصول، نرم افزاری است که برای کنترل تمامی کارهای اتاق تست موتور طراحی شده و هدف اصلی آن کمک به مهندسان و تکنسین های صنعت خودرو برای انجام تست موتور کارآمدتر و مؤثرتر است. در اتاق آزمون، موتور به همراه تجهیزات بسیار دیگری به هم متصل شده و درحال کار هستند. باتوجه به قیمت تجهیزات و شرایط سخت آزمون ها استفاده از یک نرم افزار قدرتمند مرکزی بمنظور کنترل و راهبری کل فعالیت ها اجتناب ناپذیر است. نرم افزار «موتور آزما» با بهره گیری از قابلیت های گرافیکی و کنترلی و سرعت بالای ارتباطی تمامی قابلیت های مورد نیاز کاربران آزمون موتور را مهیا می کند.
بلندگوی تحت وب
«بلندگوی تحت شبکه وب» محصول یک شرکت دانش بنیان است. سیستم پیجینگ تحت شبکه جوان پردازش برای کاربردهایی نظیر فراخوانی افراد، پخش اخبار و اعلان ها، پخش موزیک در محیط، پخش اذان و سایر صوت های از پیش مشخص شده طبق برنامه و پخش رادیو و موارد مشابه مورد استفاده قرار می گیرد.
نرم افزار تجارت الکترونیک
«مالتینا» محصول ارائه شده یک شرکت دانش بنیان در نمایشگاه شهر هوشمند ایران است. این محصول در حوزه فناوری اطلاعات، برنامه نویسی و تجارت الکترونیک توانسته است یکی از نرم افزارهای پیشرو در ارائه خدمات خرید هوشمند آنلاین باشد.
سامانه مدیریت داده های مکانی
یک شرکت نیز با نرم افزارهای «ستیاد» و «پرداز» در پاویون حاضر شده است. سامانه «ستیاد» سامانه مدیریت داده های مکانی است که توانایی بارگذاری و نمایش حجم عظیمی از اطلاعات مکانی شامل داده های برداری و داده های رستری با فرمت ها و حالت های مختلف را دارد.
«پرداز» نیز سامانه پردازش تصاویر پهپاد است که امکان انجام پردازش های فتوگرامتری را دارد.
سامانه مدیریت یکپارچه
یک شرکت دانش بنیان نیز «سامانه اداری تحت وب» را به تولید رسانده است که یک سامانه اداری با بهره گیری از هوش مصنوعی است. این سامانه برای مدیریت یکپارچه مکاتبات اداری و مدیریت اسناد در سازمان ها و مجموعه ها طراحی شده است که باتوجه به تکنولوژی های منحصر به فرد در این سامانه نیازهای مجموعه های مختلف مرتفع می شود.
سامانه ثبت عبور جاده ای
محصول ارائه شده یکی از شرکتها «سامانه ثبت عبور و مرور جاده ای» است که وظیفه ثبت مشخصات خودرو های عبوری در جاده ها را به عهده دارد.
سامانه پایش دما
محصول یک شرکت دانش بنیان «سامانه پایش دمای محموله های حساس» است. این سامانه یک ابزار الکترونیکی هوشمند دما با امکان گزارش گیری آنلاین و آفلاین در سامانه نرم افزاری coollog و استفاده از خدمات داده ابری برای اعلام وضعیت نگهداری محصول در زنجیره سرد است.
سامانه کنترل و بازرسی
سامانه نظارت محیطی «بصیر» محصول یک شرکت دانش بنیان است. این سامانه یک سامانه نظارت، کنترل و بازرسی و ابزاری فناورانه برای تسهیل و کاهش خطاهای موجود در حین پروسه نظارت، کنترل و بازرسی است.
سامانه نوسازی
یک شرکت «سامانه شهرسازی، نوسازی، درآمد و شهرنگار» را به تولید رسانده که یک نرم افزار جامع، یکپارچه و پروسه محور است.
مدیریت یکپارچه تلویزیون در هتل ها
تلویزیون تعاملی «ویناک» محصول یک شرکت است. این محصول قابل ارائه در هتل ها، برج های مسکونی، بیمارستان ها، مراکز آموزشی، مراکز خرید، فرودگاه ها و... است و امکان مدیریت یکپارچه تلویزیون ها را به مدیران مجموعه ها می دهد.
سامانه ارزیابی سازمانی
محصولی که یک شرکت در پاویون عرضه کرده، «سامانه مدیریت راهبردی و ارزیابی عملکرد» است. این سامانه شامل ارزیابی عملکرد سازمانی و پرسنلی در سطح شهرداری ها به ازای تک تک معاونت ها، مناطق، سازمان ها و شرکتها است که به ارزیابی نتایج کسب وکار برای تعیین اثربخشی استراتژی شهرداری و کارایی فرایندهای عملیاتی آن و ایجاد تغییر برای پرداختن به کمبودها و سایر مشکلات می پردازد.
سامانه تماس هوشمند
یک شرکت دانش بنیان نیز «سامانه مرکز تماس هوشمند» را به تولید رسانده است. این سامانه به تمام خدمات مخابراتی بدون نیاز به وجود زیرساخت مخابراتی دسترسی دارد و هیچ محدودیت مکانی در تمام نقاط کشور ندارد.
بسته آنلاین کمک آموزشی
یک شرکت نیز بسته های آموزشی «منتا» را طراحی نموده است. این بسته ها به عنوان کمک درسی های آنلاین و هوشمند به پیشرفت درسی و ارتقای علمی دانش آموزان کمک می نماید. درسنامه های مفهومی، تمرینات سطح بندی شده، خودآزمایی آنلاین و آزمون های هوشمند از قابلیت های این بسته های آموزشی است.
سکوی تامین مالی طرح های نوآورانه
یک شرکت دانش بنیان «مسکن پلاس» را طراحی نموده که سکویی برای تامین مالی انواع طرح های نوآورانه، عمرانی و ساختمانی، توسعه ای و زیرساختی خصوصاً برای دانش بنیان هاست.
کنفرانس آنلاین با سامانه ایمن
«الوکام» یا همان سامانه امن و پایدار ویدئو کنفرانس و کلاس آنلاین محصول یکی از شرکتها است. «الوکام» سامانه ای بومی برای ارتباطات تصویری و صوتی گروهی است که بر بستر اینترنت بصورت مجازی تولید شده و این امکان را به کاربران می دهد تا کلاس های آموزشی و جلسات مجازی را بصورت تعاملی و باکیفیت مطلوب و پایدار برگزار کنند.
سنسور هوشمند
حسگر هوشمند چندمنظوره «آگاه» محصولی است که یک شرکت به تولید رسانده است. دستگاه هوشمند «آگاه» دارای سه حسگر هوشمند تشخیص حرکت، تشخیص باز و بسته شدن در و تشخیص ضربه و لرزش است. این دستگاه کاربر را بطور آنی از وضعیت در و پنجره منزل یا محل مورد نظر آگاه می کند.
شارژر
محصول یک شرکت شارژر یکسوکننده است که برای تامین برق DC در تمامی مراکز توزیع برق فشارقوی، متوسط و فشار ضعیف جهت تضمین عملکرد بدون وقفه این مراکز به کار می آید. همین طور این تجهیز در ساخت انواع UPS نیز استفاده می شود.
پلتفرم شناسایی تجهیزات سخت افزاری
«موتور پایش شبکه بصیر»، محصول یک شرکت دانش بنیان است که پلتفرمی بومی و دانش بنیان بوده و امکان شناسایی، رصد دائمی و لحظه ای تجهیزات سخت افزاری و خدمات نرم افزاری موجود در شبکه شامل شبکه های سازمانی، ملی و جهانی را به همراه ارزیابی مخاطرات امنیتی آنها ارائه می دهد.
سامانه کمک راننده
یک شرکت با سامانه «کمک راننده» به نمایشگاه آمده است. این محصول بمنظور کاهش تصادفات جاده ای طراحی شده است. این سیستم با دارا بودن حسگرهای مختلف مسیر روبه روی خودرو را بررسی نموده و با تشخیص خطرات احتمالی راننده را از وجود این خطرات باخبر می کند.
خانه هوشمند
سیستم خانه هوشمند با پنل لمسی ۱۷ اینچ محصول یک شرکت است که دارای نمایشگر ۱۰ اینچی، سرور مرکزی داخلی، قابلیت آیفون تصویری، کنترل سیستم روشنایی و... است.
تسهیل در تراکنش گردشگران خارجی
«تومان کاش» محصول یک شرکت دانش بنیان است. «تومان کاش» اپلیکیشن مخصوص توریستهای خارجی در ایران جهت تسهیل تراکنش و دریافت خدمات آنلاین است.
سامانه جامع برنامه ریزی
یک شرکت با محصول برنامه ریزی منابع انسانی سازمانی «بارای» به نمایشگاه آمده است. این سامانه جامع برنامه ریزی منابع سازمانی با بهره گیری از فناوری روز و زیرموتورهای مختلف نرم افزاری مختلف با گستره وسیعی از کسب وکارها و بصورت تخصصی در عرصه خدمات شهری و شهرداری کارایی دارد.
تجهیزات آزمایشگاهی
یک شرکت دانش بنیان نیز با تجهیزات هوشمند آزمایشگاهی به نمایشگاه شهر هوشمند ایران آمده است.
منبع:

1402/04/12
07:16:09
5.0 / 5
473
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
میخواهید برنامه ای برای شما نوشته شود؟ سفارش توسعه نرم افزار

لینک دوستان توسعه دهندگان

pcdevelopers.ir - مالکیت معنوی سایت توسعه دهندگان متعلق به مالکین آن می باشد