آخرین وضعیت بازار رمزارزها در جهان

سقوط ۶ درصدی بیت کوین

سقوط ۶ درصدی بیت کوین

توسعه دهندگان: منابع داخلی به رسانه ها اطلاع دادند که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) درخواست های صندوق قابل معامله در بورس بیتکوین (ETF) ارسال شده توسط شرکت های مدیریت دارایی عظیم بوسیله صرافی ها را به سبب عدم وضوح، کامل بودن و دقت در مطالب ارسالی برگردانده است.


به گزارش توسعه دهندگان به نقل از بیزنس، این خبر منفی موجب سقوط کوتاه مدت ۶ درصدی ارزش بیتکوین شد و بطور لحظه ای سطح حمایت روانی ۳۰هزار دلار را شکست اما بعد از آن که گزارش ها نشان داد که کمیسیون گفته است شرکت های مدیریت دارایی می توانند متن برنامه های خودرا تغییر داده و باردیگر آنرا ارسال کنند، قیمت به بالای این سطح بازگشت.
گزارش شده است که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده علت نگرانی های خودرا نزدک و بازار معامله شیکاگو اعلام نموده است که درخواست های بیتکوین ETF را به نمایندگی از بلک راک و فیدلیتی ارسال کرده اند. هر دو صرافی توافق کردند که به مسائل مطرح شده توسط نهاد نظارتی رسیدگی کنند و درخواست ها را باردیگر ارسال نمایند.
کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده ادعا کرد که برنامه های ETF بیتکوین این غول های مدیریت دارایی جزییات کافی در مورد «توافق نامه های اشتراک نظارت» ارائه نمی کنند و لیستی از صرافی های بیتکوین برای تحقق این توافق را ارائه نکرده اند.
بعد از بزرگ ترین شرکت مدیریت دارایی، بلک راک که در ۱۵ ژوئن برنامه ETF بیتکوین را ارسال کرد، خیلی از شرکت های مدیریت دارایی های سنتی و ارز دیجیتال اسناد مشابه ETF خودرا بازبینی کردند یا درخواست های خودرا باردیگر ارسال کردند.
آخرین گزارش روز جمعه بیان کرد که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده امکان تایید ETF بیتکوین را بطور کامل رد نکرده است. الزام به ارسال مجدد درخواست ها ممکنست رقابت بین شرکت های مدیریت دارایی را جهت راه اندازی نخستین ETF در ایالات متحده حداقل یک هفته به تاخیر بیندازد.
طبق مقررات، زمانی که صرافی ها یا شرکت های مدیریت دارایی درخواست های خودرا ارسال کنند، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ۱۵ روز فرصت دارد تا اسناد درخواست را عمومی کند و نظر عمومی را جویا شود. در این دوره، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده می تواند درخواست را پیش از روز هفتم بازگرداند. بعد از آخر دوره بررسی عمومی ۱۵ روزه، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده حداکثر طی مدت ۲۴۰ روز درخواست را تایید یا رد خواهدنمود.
مجموع ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتال هم اکنون ۱.۱۹ تریلیون دلار برآورد می شود که این رقم نسبت به روز قبل ۱.۰۴ درصد بیشتر شده است. هم اکنون ۴۹.۵۶ درصد کل بازار ارزهای دیجیتال در اختیار بیتکوین بوده که در یک روز ۰.۸۰ درصد کاهش داشته است.
حجم کل بازار ارزهای دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته ۶۴.۲۲ میلیارد دلار است که ۱۰۸.۱۳ درصد افزایش داشته است. حجم کل در امور مالی غیر متمرکز هم اکنون ۳.۸۹ میلیارد دلار است که ۶.۰۶ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال بوده و حجم تمام سکه های پایدار حالا ۵۸.۱۳ میلیارد دلار است که ۹۰.۵۲ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال را تشکیل می دهد.
به روزرسانی قیمت رمزارزها (تا ساعت ۰۶: ۲۹ دقیقه به وقت شرقی)
این رده حاوی تغییرات قیمتی ۱۰ ارز دیجیتالی بزرگ از نظر ارزش بازار است.
۱- بیت کوین
قیمت: ۳۰ هزار و ۴۳۰.۷۱ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۷۵ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۱.۱۱ درصد کاهش
۲- اتریوم
قیمت: ۱۹۲۱.۵۰ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۳.۲۱ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۱.۳۰ درصد افزایش
۳- تتر
قیمت: ۰.۹۹۹۹ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۱ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۰۷ درصد کاهش
۴- بایننس کوین
قیمت: ۲۴۰.۸۳ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۲.۲۳ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۲.۲۶ درصد کاهش
۵- یو اس دی کوین
قیمت: ۰.۹۹۹۹ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۱ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۰۱ درصد افزایش
۶- ریپل
قیمت: ۰.۴۶۹ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۱.۰۵ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر ۵.۰۰ درصد کاهش
۷- کاردانو
قیمت: ۰.۲۸۶۴ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۲.۹۸ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۳.۳۱ درصد کاهش
۸ - دوج کوین
قیمت: ۰.۰۶۹۱۷ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۷.۳۴ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۱.۷۲ درصد افزایش
۹- سولانا
قیمت: ۱۸.۲۵ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۸۹ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۴.۳۶ درصد افزایش
۱۰ - پولکا دوت
قیمت: ۵.۱۸ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۳.۳۶ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۱.۵۴ درصد افزایش
منبع:

1402/04/10
10:58:30
5.0 / 5
410
تگهای خبر: بازار , برنامه , دیجیتال , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳

pcdevelopers.ir - مالکیت معنوی سایت توسعه دهندگان متعلق به مالکین آن می باشد