توسعه دهندگان
رئیس سازمان فناوری اطلاعات :

دولت الکترونیک نشانه عملکرد خوب دولت در خدمات رسانی به مردم است

دولت الکترونیک نشانه عملکرد خوب دولت در خدمات رسانی به مردم است

به گزارش توسعه دهندگان، رئیس سازمان فناوری اطلاعات اظهار داشت: خط عمل دولت الکترونیکی، نشان از عملکرد خوب دولت در خدمات رسانی به مردم دارد.به گزارش توسعه دهندگان به نقل از مهر، محمد خوانساری رئیس سازمان فناوری اطلاعات در پاسخ به یکی از کاربران در فضای مجازی در مورد جایزه اجلاس wsis برای دولت هوشمند ایران در یکی از پیام رسان های بومی اظهار داشت: اگر علاقه مند هستید که از مبانی دولت بعنوان سکو آگاه شوید سفارش می کنم به مقاله علمی https: //journals.ut.ac.ir/article_79472_03e25ccb10807b17641289878a97384e.pdf رجوع کنید.
وی اضافه کرد: بر همین مبنا وزارت ارتباطات بر مبنای منافع ملی نسبت به معرفی یکی از دستاوردهای خود در سطح بین الملل اقدام نموده است که به نوبه خود باعث عرضه چهره ای واقعی از خدمات دولت به مردم در زمینه جهانی، علیرغم تبلیغات گسترده دشمنان این مرز و بوم می شود.
خوانساری افزود: نکته دیگر این که ما بر مبنای مصوبات مجلس و برنامه های دولت و یک راهبرد ملی و برخاسته از ارزشهای ملی و دینی خودمان اقدام می نماییم و در واقع اگر مشابهتی هست نشأت گرفته از دستور کارهای خارجی نیست بلکه کالا بومی است.
وی در ادامه اظهار داشت: ماهیت فنی خط عملی که ایران در آن برنده این جایزه شده با مباحثی که شما مطرح کردید متفاوت می باشد. خط عمل دولت الکترونیکی، نشان از عملکرد خوب دولت در خدمات رسانی به مردم دارد و هیچ ارتباطی با مواردی از سند یاد شده که جمهوری اسلامی از آن تحفظ دارد، ندارد.
خوانساری در انتها خاطرنشان کرد: مبحث این که مردم از راه یک پنجره بتوانند خدمات خودشان از دولت را بعنوان یک سکو به آسانی، آسانی، با سرعت و کیفیت و در یک نقطه تماس، دریافت نمایند، در واقع از مفاهیم پایه فضای مجازی است که تکثر در فضای فیزیکی را به وحدت در فضای مجازی تبدیل می کند.منبع:

1402/03/22
08:20:21
5.0 / 5
350
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
میخواهید برنامه ای برای شما نوشته شود؟ سفارش توسعه نرم افزار


pcdevelopers.ir - مالکیت معنوی سایت توسعه دهندگان متعلق به مالکین آن می باشد