افزایش فرصت کاربران توییتر برای ویرایش توییت ها

افزایش فرصت کاربران توییتر برای ویرایش توییت ها

توسعه دهندگان: وقتی توییتر پاییز گذشته سرانجام گزینه ویرایش توییت ها را برای مشترکان سرویس ˮتوییتر بلوˮ عرضه نمود، کاربران تنها نیم ساعت برای ویرایش پست خود فرصت داشتند اما این مهلت حالا تغییر کرده است.به گزارش توسعه دهندگان به نقل از ایسنا، حساب رسمی "توییتر بلو" اعلام نمود پنجره ویرایش توییت، به یک ساعت بالا رفته است.

پس از سال ها انتظار، توییتر دکمه ویرایش را سپتامبر گذشته برای کاربران پولی عرضه و اعلام نموده بود کاربران می توانند در مهلت ۳۰ دقیقه ای، توییت خودرا پنج بار ویرایش کنند. با اهمیت تر از همه، کاربران می توانند پست ارسال شده را ۳۰ ثانیه بعد از کلیک کردن دکمه ارسال، لغو کنند.

گزینه ویرایش توییت ها برای مشترکان "توییتر بلو" بعد از آن ارائه شد که ایلان ماسک، میلیاردر کارآفرین، اعلام نمود شبکه اجتماعی توییتر را خریداری خواهدنمود و خریداری هم کرد. اما حتی بعد از اصلاحاتی که ایلان ماسک در "توییتر بلو" صورت داد و انتصاب لیندا یاکارینو، به عنوان مدیرعامل جدید این شرکت، ویرایش توییت ها همچنان خاصیت است که برای کاربران پولی قابل دسترس است.

تحت مدیریت ایلان ماسک، توییتر برای جذب تولیدکنندگان محتوا به این پلتفرم، محدودیت خیلی از خاصیت ها را افزایش داد. این شبکه اجتماعی در فوریه، محدودیت ۴۰۰۰ کاراکتری را برای کاربران پولی معرفی نمود و در آوریل، این محدودیت را به ۱۰ هزار کاراکتر افزایش داد.

توییتر همین طور قابلیت بارگذاری ویدیو های ۶۰ دقیقه ای را برای کاربران "توییتر بلو" در دسامبر معرفی نمود و ماه گذشته شرایط این خاصیت را تغییر داد تا به کاربران پولی اجازه دهد ویدیو های دو ساعته را بارگذاری کنند.

بر اساس گزارش پایگاه فناوری ورج، صفحه پشتیبانی "توییتر بلو" مدت کوتاهی بعد از اعلام این خبر، بروزرسانی شد تا منعکس کننده محدودیت زمانی یک ساعته جدید باشد.

منبع:

1402/03/18
14:32:48
5.0 / 5
292
تگهای خبر: خرید , شبكه , شركت , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
لینک دوستان توسعه دهندگان

pcdevelopers.ir - مالکیت معنوی سایت توسعه دهندگان متعلق به مالکین آن می باشد