رونمائی از سامانه های فناوری اطلاعات شرکت مخابرات

رونمائی از سامانه های فناوری اطلاعات شرکت مخابرات

به گزارش توسعه دهندگان، مدیرعامل شرکت مخابرات ایران اظهار داشت: استقرار سامانه های افتتاح شده نیازمند همکاری و همگرایی همه مدیران مخابرات است تا اثرات آنرا در مشتریان مشاهده نماییم.به گزارش توسعه دهندگان به نقل از ایسنا، آیین بهره برداری از سامانه های فناوری اطلاعات شرکت مخابرات ایران امروز با حضور مدیرعامل شرکت مخابرات ایران و دیگر مسؤلان مربوطه رونمایی گردید.

در ابتدای این مراسم، میثم سید صالحی _ معاون فناوری اطلاعات شرکت مخابرات_ به معرفی سامانه های افتتاح شده پرداخت و توضیحاتی در رابطه با کارکرد، قابلیت و خصوصیت های مهم این سامانه ها ارائه نمود.
سامانه های صمصام، کاروان (مدیریت مشتریان مخابرات)، کارا (مدیریت نیروهای میدان) و بازار بعضی از سامانه هایی بودند که امروز افتتاح شدند.
در این مراسم داوود زارعیان_ معاون تجاری و امور مشتریان شرکت مخابرات هم اظهار نمود: در زمینه هایی که راه اندازی شد حدودا به جز دو یا سه سامانه که ما نقشی در آن نداشتیم، بقیه سامانه ها به حوزه تجاری مربوط می شود و امیدواریم از سامانه ها به خوبی استفاده نماییم.
وی ادامه داد: راه اندازی سامانه ها منوط به بهره برداری درست آنها است و آموزش در این حوزه هم خیلی مهم است و باید مورد توجه قرار بگیرد. در حوزه معاونت تجاری دو مبحث مهم باید همواره مورد توجه قرار گیرد که آنها سفر و تجربه مشتری است و این دو مبحث بدون آی تی معنا ندارد. کاربرد دیگری که این سامانه ها می توانند داشته باشند رصد، پیگیری مشتری ها است. بحث دیگر بازاریابی و فروش است که سامانه های افتتاح شده می توانند به ما کمک کنند.
وی تصریح کرد: هم اکنون ما ۳۰ میلیون مشترک تلفن ثابت و ۵ میلیون میلیون مشترک اینترنت پر سرعت داریم که نیازمند تعامل با ما هستند و امیدواریم این تعامل از راه سامانه هایی که امروز رونمایی گردید صورت گیرد.
همینطور مجید سلطانی_ مدیرعامل شرکت مخابرات ایران _ در این مراسم اظهار داشت: شرکت مخابرات ایران یک شرکت خدمات رسان به مردم است و جزو شرکتهای بزرگ و مهم کشور است و خدماتی که عرضه می دهند مورد نیاز مردم است.
وی تصریح کرد: برای ارائه خدمات بهتر و سریع تر به مردم نیازمند تحولاتی درونی و بیرونی است و تحولات درونی شرکت مخابرات ابعاد مختلفی دارد.
سلطانی در رابطه با نقش افتتاح و رونمایی این سامانه ها تشریح کرد: زمانی که در رابطه با تحولات بیرونی مصاحبه و صحبت می کنم نگاهم به تحولات درونی هم هست و البته فقط سرعت مهم نیست بلکه کیفیت و دانش و مطرح است.
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران سفارش کرد: استقرار سامانه های افتتاح شده نیازمند همکاری و همگرایی همه مدیران مخابرات است تا اثرات آنرا در مشتریان مشاهده نماییم.
وی با اشاره به اینکه توسعه فناوری اطلاعات نیازمند دوکار بزرگ است، افزود: سرمایه گذاری یکی از اقداماتی است که باید صورت گیرد و ما در حوزه فناوری اطلاعات شرکت مخابرات سرمایه گذاری مناسبی انجام نداده ایم و باید سرمایه گذاری مناسب را انجام دهیم.
سلطانی در انتهای سخنان خود بر ضرورت توجه به نیرو و منابع انسانی اشاره نمود و گفت توجه به این مورد خیلی مهم است چونکه رقبا در این عرصه بسیار زیاد هستند.1402/01/27
09:56:44
5.0 / 5
507
تگهای خبر: آموزش , اینترنت , بازار , توسعه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳

pcdevelopers.ir - مالکیت معنوی سایت توسعه دهندگان متعلق به مالکین آن می باشد