توسعه دهندگان

توانمندی های حوزه شهر هوشمند به نمایش درمی آید

توانمندی های حوزه شهر هوشمند به نمایش درمی آید

به گزارش توسعه دهندگان، با مشارکت ستاد توسعه فناوری های فضایی و حمل و نقل پیشرفته معاونت علمی ریاست جمهوری، توانمندی های حوزه حمل و نقل هوشمند به نمایش درمی آید.


به گزارش توسعه دهندگان به نقل از ایسنا، چهارمین نمایشگاه و کنفرانس شهر هوشمند ایران با مجوز سازمان توسعه تجارت ایران، ۱۱ تا ۱۳ تیرماه ۱۴۰۲ با مشارکت معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری برگزار می گردد.
این نمایشگاه با مشارکت ستاد توسعه فناوری های فضایی و حمل و نقل پیشرفته معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری با هدف «توسعه زیرساخت حمل و نقل برای ترافیک هوشمند»، «ایجاد فضا و بستر مناسب برای حضور شرکتهای دانش بنیان به منظور بهره گیری بیشتر از علوم و فنون روز» و «ارتقای روش های علمی شهر هوشمند و ایجاد بستر مناسب برای انتقال دانش و تکنولوژی جدید به کشور» برگزار می شود.
محورهای در نظر گرفته شده برای این رویداد شامل «حمل و نقل هوشمند»، «ساختمان های هوشمند»، «دولت هوشمند»، «انرژی»، «محیط زیست هوشمند»، «تجهیزات زیرساخت های اطلاعات و مخابرات»، «سلامت»، «آموزش و پرورش»، «اقتصاد هوشمند» و «امنیت در شهرهای هوشمند» است.

برگزاری این رویداد نقش بسیار مهمی در توانمندسازی شهرهای نوآور و تصمیم گیری بهتر مدیران شهری به منظور عرضه مطلوب خدمات نوین شهری دارد.
به نقل از معاونت علمی ریاست جمهوری، این نمایشگاه با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری ویژه شرکتهای دانش بنیان با اختصاص یارانه نمایشگاهی برگزار می شود. علاقه مندان حوزه فناوری، هوشمندسازی، شرکتهای دانش بنیان و استارتاپ ها می توانند در این رویداد مشارکت کنند.
منبع:

1402/01/22
11:48:14
5.0 / 5
372
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
میخواهید برنامه ای برای شما نوشته شود؟ سفارش توسعه نرم افزار

لینک دوستان توسعه دهندگان

pcdevelopers.ir - مالکیت معنوی سایت توسعه دهندگان متعلق به مالکین آن می باشد