توسعه دهندگان

ایرانسل حامی الماسی نمایشگاه کار ایران

ایرانسل حامی الماسی نمایشگاه کار ایران

توسعه دهندگان: پنجمین نمایشگاه کار ایران، با هدف ایجاد فرصت برای کارجویان، با حمایت ایرانسل و حضور بالاترین سازمان ها و شرکتها انجام می شود.به گزارش توسعه دهندگان به نقل از روابط عمومی ایرانسل، نخستین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران با پشتیبانی از نمایشگاه کار امسال که از ۵ تا ۷ بهمن در مرکز نمایشگاهی برج میلاد برگزار می شود، فرصت گفت وگوی بی واسطه بین کارجویان با مدیران و کارشناسان جذب و استخدام سازمان های بزرگ را فراهم نموده است.
در پنجمین نمایشگاه ملی کار، خیلی از کارجویان و شرکت های فعال در زمینه های مختلف کسب وکار از سراسر ایران، بمنظور تبادل اطلاعات در ارتباط با مشاغل مورد نیاز و معرفی شرکت های خود حضور خواهند داشت. ایرانسل نیز به عنوان نخستین ارائه دهنده 5G و رکورددار سرعت و تعداد سایت نسل پنج، با رویکرد اثرگذاری ماندگار در دنیای دیجیتال، به همراه شرکت های زیرمجموعه خود همچون ایرانسل لبز و ویستامدیا در این نمایشگاه حضور دارد.
ایرانسل بعد از چند دوره حضور در نمایشگاه کار، همیشه در صدد شناسایی و جذب استعدادها در سراسر ایران است و می خواهد این نمایشگاه فرصتی باشد تا علاوه بر دانشجویان و کارجویان، تمامی علاقمندان با فرهنگ سازمانی و فرصت های شغلی موجود آشنا گردند.
متخصصان و مدیران ایرانسل در ایام برگزاری نمایشگاه، در غرفه ۳۹ سالن A حضور دارند تا درباب زمینه های شغلی متنوع، به مراجعه کنندگان مشورت دهند. همین طور در ایام برگزاری این نمایشگاه، مدیران منابع انسانی ایرانسل، مباحث آموزشی با عناوین «ارزش های پیشنهادی شرکت ایرانسل برای کارکنان»، «منابع انسانی دیجیتال و تحلیل داده های کارکنان» و «کارراهه شغلی در توسعه منابع انسانی» را در حضور علاقه مندان ارائه می کنند.
این نمایشگاه از ۵ تا ۷ بهمن ۱۴۰۱، از ساعت ۱۰ تا ۱۷ در مرکز نمایشگاهی برج میلاد تهران، میزبان علاقه مندان است.


منبع:

1401/11/07
20:03:45
5.0 / 5
411
تگهای خبر: آموزش , تخصص , توسعه , دیجیتال
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
میخواهید برنامه ای برای شما نوشته شود؟ سفارش توسعه نرم افزار

لینک دوستان توسعه دهندگان

pcdevelopers.ir - مالکیت معنوی سایت توسعه دهندگان متعلق به مالکین آن می باشد