شکایت از توییتر برای ندادن اجاره!

شکایت از توییتر برای ندادن اجاره!

به گزارش توسعه دهندگان، مالک دفتر اجاره ای توییتر در سانفرانسیسکو از این شرکت شبکه اجتماعی به علت عدم پرداخت اجاره شکایت نمود.به گزارش توسعه دهندگان به نقل از ایسنا، مالک این ساختمان در شکایتی در دادگاه ایالتی کالیفرنیا، اعلام نمود توییتر ۳.۳۶ میلیون دلار اجاره دسامبر برای دفاترش در خیابان استریت شماره ۱۳۵۵ را پرداخت نکرده است.

توییتر از زمانی که توسط ایلان ماسک خریداری شده است، به دنبال کاهش هزینه ها بوده است. مالک میلیاردر توییتر، کارکنان این شرکت شبکه اجتماعی را اخراج کرده و پرداخت اجاره دفاتر توییتر در سرتاسر جهان را متوقف کرده و حاضر نشده است برخی از صورتحسابهای قبلی مانند اجاره یک جت شخصی را پرداخت کند. این اقدامات در حالی انجام شده است که اولین موعد پرداخت بدهی ۱۲.۵ میلیارد دلاری که ایلان ماسک برای خرید توییتر زیر بار آن رفته است، بزودی فرا می رسد.

این شکایت با ادای شهادت ماسک در یک محاکمه کلاهبرداری سهام در سانفرانسیسکو، همزمان شده است. وی در این دادگاه، از توییتهایی که برای خصوصی کردن تسلا ارسال کرده است، دفاع می کند. ماسک مقرر است روز سه شنبه برای تکمیل شهادتش به دادگاه برگردد.

بر اساس شکایت تنظیم شده، توییتر بیشتر از ۴۶۰ هزار فوت مکعب فضا در هشت طبقه این ساختمان اجاره کرده است. شرکت "سری ناین مارکت اسکوئر" اعتبارنامه ای برای ۳.۶ میلیون دلار بعنوان وثیقه دارد که توییتر را ملزم می کرد در صورت انتقال کنترل این شرکت، مبلغ آنرا به ۱۰ میلیون دلار افزایش دهد. ایلان ماسک اکتبر گذشته توییتر را به مبلغ ۴۴ میلیارد دلار خریداری کرد.

طبق این شکایت، توییتر استدلال کرده که مجبور نبوده است اعتبارنامه را افزایش دهد.

شرکت "سری ناین مارکت اسکوئر" اعلام نموده که از این اعتبارنامه برای اجاره ۳.۳۶ میلیون دلاری دسامبر و بخشی از اجاره ژانویه، برداشت کرده که خط تراز اعتبارنامه را به یک دلار رسانده است.

این شرکت می خواهد اجاره پرداخت نشده و حکم دادگاه در خصوص اینکه توییتر برخلاف قراردادش، خط اعتبار را به ۱۰ میلیون دلار افزایش نداده است را دریافت کند.

بر اساس گزارش بلومبرگ، توییتر که واحد روابط عمومی خویش را منحل کرده است، در این زمینه حاضر نشد اظهارنظر کند.

منبع:

1401/11/04
13:56:02
5.0 / 5
353
تگهای خبر: خرید , شبكه , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان توسعه دهندگان

pcdevelopers.ir - مالکیت معنوی سایت توسعه دهندگان متعلق به مالکین آن می باشد