توسعه دهندگان

تصویب دوره کاردانی فنی برنامه سازی موبایل در دانشگاه علمی کاربردی

تصویب دوره کاردانی فنی برنامه سازی موبایل در دانشگاه علمی کاربردی

به گزارش توسعه دهندگان، با تصویب شورای برنامه ریزی آموزشی و درسی علمی کاربردی برای اولین بار دوره کاردانی فنی برنامه سازی موبایل در مراکز استان تهرانِ دانشگاه جامع علمی کاربردی برگزار می گردد.


به گزارش توسعه دهندگان به نقل از ایسنا، علیرضا جمالزاده سرپرست دفتر برنامه ریزی درسی دانشگاه علمی کاربردی با بیان این خبر اضافه کرد: دانش آموختگان این رشته طی فرایند آموزشی، مهارت ها و شایستگی هایی نظیر ساخت برنامه های تلفن همراه برای دستگاههای اندروید و iOS، ساخت برنامه های مبتنی بر وب برای هر دستگاه تلفن همراه با مرورگر، پشتیبانی برنامه و رفع اشکالات احتمالی، تولید، توسعه، نگهداری و پیاده سازی کد منبع برای توسعه برنامه های موبایل و به کارگیری پلت فرم های CMS را کسب می نمایند.
سرپرست دفتر برنامه ریزی درسی دانشگاه جامع علمی کاربردی خاطرنشان کرد: دانش آموختگان این رشته می توانند مشاغلی همچون تکنسین توسعه دهنده برنامه های موبایلMobile App Dev، تکنسین توسعه دهنده خدمات موبایل Service Dev، تکنسین Mobile Front End، تکنسین Mobile Back End را احراز کنند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، جمالزاده اضافه کرد: این دوره برای اولین بار در سطح کشور برگزار می گردد و تمامی محتوای آن باتوجه به آخرین دستاوردهای حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات تدوین شده است و به علت داشتن بازار کار و نیاز جامعه از فرصت و جذابیت خاص برای اشتغال برخوردار می باشد.
دبیر شورای برنامه ریزی آموزشی و درسی علمی کاربردی در خاتمه عنوان کرد: دروس تعریف شده در این دوره در کنار ۵۱۲ ساعت آموزش عملی در محیط کار واقعی در چارچوب دروس کاربینی و کارورزی ۱ و ۲ به همراه مدرسان و خبرگان با تجربه در این عرصه شغلی، زمینه های توانمندسازی دانشجویان را فراهم می سازد.1401/09/28
20:44:49
5.0 / 5
496
تگهای خبر: آموزش , بازار , برنامه , توسعه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
میخواهید برنامه ای برای شما نوشته شود؟ سفارش توسعه نرم افزار

لینک دوستان توسعه دهندگان

pcdevelopers.ir - مالکیت معنوی سایت توسعه دهندگان متعلق به مالکین آن می باشد