توسعه دهندگان

پیشبینی قیمت بیت کوین

پیشبینی قیمت بیت کوین

به گزارش توسعه دهندگان، بازار کریپتو تهدید فروش ناگهانی را تجربه و آخرین چرخه بازیابی بیتکوین و اتریوم را خنثی می کند. در کنار رهبران بازار، اغلب آلتکوین ها پایین آمدند و به آخرین ارزش نوامبر نزدیک می شوند، در صورت فشار فروش، مارپیچ نزولی امکان دارد ادامه یابد و قیمت به زیر آخرین نوسان پایین حمایت شود.


به گزارش توسعه دهندگان به نقل از کریپتو، در صورتیکه ابر نزولی در کمین بازار ارزهای دیجیتال است تنها چند سکه سبز رنگ در بین ۱۰۰ سکه برتر قرار دارند.
فشار فروش ناگهانی در فضای کریپتو زمانی بیشتر می شود که فعالان بازار نگران سلامت مالی بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال جهان بایننس هستند. این نگرانی زمانی به وجود آمد که بایننس گزارش اثبات ذخایر خویش را با مشارکت گروه مزارس (Mazars) عرضه کرد که بسیاری آنرا غیرشفاف می دانستند. علاوه بر این، اخبار منتشرشده از این گروه به تعلیق روابط با بایننس و چندین ارز دیجیتال مبادله شده دیگر اشاره دارند که سبب وحشت بیشتر در بازار شده است.
به سبب این که به تازگی فضای کریپتو گرفتار سقوط ارز دیجیتال صرافی اف تی ایکس شده است، سرمایه گذاران در مورد چنین رویدادهایی کاملا محتاط هستند.
علاوه بر این، شنیده ها در خصوص این که فدرال رزرو ایالات متحده در مورد افزایش نرخ بهره سختگیرانه عمل خواهد کرد، منفی شدن بیشتری در بازار بدنبال داشت.
قیمت بیتکوین از اواخر نوامبر تا اواسط دسامبر شاهد رشد صعودی بود. با این وجود، بنظر می رسد این روند صعودی قیمت، بخشی از یک الگوی ادامه نزولی به نام «پرچم معکوس» بوده است بنابراین، با افت قیمت اخیر، قیمت سکه یک شکست بزرگ از خط روند حمایتی الگو ایجاد کرد.
در ۱۶ دسامبر، شمع شکست طولانی که با افزایش حجم پشتیبانی می شود، نشان دهنده اطمینان فروشنده برای اصلاح بیشتر بود.
امروز، قیمت بیتکوین در مرز ۱۶هزار و ۷۰۹ دلار معامله می شود و مبارزات قدرت را برای عبور از سطح افقی ۱۶هزار و ۸۲۵ دلار نشان میدهد بنا بر این اگر قیمت پایداری زیر ۱۶هزار و ۸۲۵ دلار ذکر شده را نشان دهد یا خط روند را نقض کند، قیمت بیتکوین ممکنست ۶.۷ درصد کم شود و باردیگر به ۱۵هزار و ۶۰۰ دلار برسد.
مشابه بیتکوین، قیمت اتریوم در واکنش به خط روند حمایت افزایش پیدا کرد. با این وجود، در ۱۵ دسامبر، این آلتکوین از خط روند صعودی عبور کرد که نشان میدهد احساسات بازار از خرید با کاهش به فروش در رالی تغییر کرده است.
با فروش پایدار، قیمت اتریوم کم شد و حمایت محلی ۱۲۴۰ دلاری را به ۱۲۲۲ دلار رساند. این سطح افقی شکسته مقاومت بیشتری را به نفع فروشندگان برای حفظ نزول مداوم به وجود می آورد.
در زمان انتشار این مطلب، قیمت اتریوم با ۱۱۸۰ دلار و افزایش ۱.۱۵ درصدی در روز معامله شد. شمع صعودی با حجم کمتر نشان میدهد که شرکت کننده در بازار علاقه بیشتری به کارهای فروش دارد بنابراین، یک مرحله آزمایش مجدد احتمالی ممکنست باردیگر به ۱۱۸۰ دلار برای پر کردن حرکت نزولی بازگردد. علاوه بر این، سقوط بعد از آزمایش مجدد ممکنست قیمت اتریوم را به ۱۱۰۰-۱۰۸۰ دلار بازگرداند.
مجموع ارزش بازار جهانی رمزارزها هم اکنون ۸۱۲.۴۶ میلیارد دلار برآورد می شود که این رقم نسبت به روز قبل ۱.۲۶ درصد بیشتر شده است. هم اکنون ۳۹.۷۳ درصد کل بازار رمزارزها در اختیار بیتکوین بوده که در یک روز ۰.۳۰ درصد کاهش داشته است.
حجم کل بازار ارزهای دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته ۲۶.۰۲ میلیارد دلار است که ۴۷.۰۹ درصد کاهش داشته است. حجم کل در امور مالی غیر متمرکز هم اکنون ۱.۶۱ میلیارد دلار است که ۶.۱۹ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال است. حجم تمام سکه های پایدار حالا ۲۴.۲۰ میلیارد دلار است که ۹۳.۰۲ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال است.
به روزرسانی قیمت رمزارزها (تا ساعت ۰۸: ۰۲ به وقت شرقی)
این رده حاوی تغییرات قیمتی ۱۰ ارز دیجیتالی بزرگ از نظر ارزش بازار است.
۱- بیت کوین
قیمت: ۱۶هزار و ۷۹۴.۰۲ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۳۱ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۴۷ درصد افزایش
۲- اتریوم
قیمت: ۱۱۹۱.۰۶ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۶۴ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۱.۲۷ درصد افزایش
۳- تتر
قیمت: ۱.۰۰ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۰ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۰۰ درصد کاهش
۴- یو اس دی کوین
قیمت: ۱.۰۰ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۱ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۰۰ درصد کاهش
۵- بایننس کوین
قیمت: ۲۵۲.۰۲ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۴.۲۸ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۹.۴۱ درصد افزایش
۶- ریپل
قیمت: ۰.۳۵۴۹ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۶۷ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر ۰.۰۴ درصد کاهش
۷- کاردانو
قیمت: ۰.۲۶۹۸ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۴۴ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۲.۸۹ درصد افزایش
۸ - دوج کوین
قیمت: ۰.۰۷۹۷۹ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۱.۰۳ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۳.۱۲ درصد افزایش
۹- پولکا دوت
قیمت: ۴.۷۰ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۲۷ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۶۲ درصد افزایش
۱۰- سولانا
قیمت: ۱۲.۵۶ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۹۵ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۲.۰۳ درصد افزایش
منبع:

1401/09/27
10:57:42
5.0 / 5
540
تگهای خبر: بازار , خرید , دیجیتال , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
میخواهید برنامه ای برای شما نوشته شود؟ سفارش توسعه نرم افزار

لینک دوستان توسعه دهندگان

pcdevelopers.ir - مالکیت معنوی سایت توسعه دهندگان متعلق به مالکین آن می باشد