توسعه دهندگان

رسیدگی شخصی وزیر ارتباطات به مشکلات مردم در شبکه های اجتماعی

رسیدگی شخصی وزیر ارتباطات به مشکلات مردم در شبکه های اجتماعی

توسعه دهندگان: وزیر ارتباطات گفت یکی از هموطنان به سبب مشکل در بارگزاری یک فایل ویدئویی من را مورد لطف قرار داده بود که اسکرین شات مشکل ایشان را هم جهت پیگیری برای رئیس سازمان تنظیم مقررات ارسال کردم که درحال پیگیری است.


به گزارش توسعه دهندگان به نقل از ایسنا، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، در یکی از پیامرسان های داخلی اعلام نمود: همیشه در طول مسیر حرکت به سمت وزارتخانه و یا رفتن به جلسات اهتمام می کنم علاوه بر خواندن پیام های مردمی که بوسیله پیامرسان ها برایم ارسال می شود، واژگان در رابطه با وزارتخانه و کارهای آنرا در رسانه های اجتماعی هم جست وجو کنم، چونکه گاهی تعدادی از مشکلاتی که کاربران در رسانه های اجتماعی به طور عمومی بیان می کنند ممکنست در پیام های دریافتی وجود نداشته باشد و حتی در گزارش هایی که هر روز بوسیله مراکز روابط عمومی و ارزیابی عملکرد ارائه می شود هم دیده نشود.
عیسی زارع پور افزود: روز چهارشنبه بعد از پایان جلسه دولت و در راه برگشت به دفترم متوجه شدم یکی از هموطنان از دیر رسیدن مرسوله پستی خود گله مند است، بلافاصله اسکرین شات توییت ایشان را جهت پیگیری برای مدیرعامل شرکت پست ارسال کردم. با پیگیری شرکت پست مشخص شد مرسوله بدست ایشان رسیده است اما با تاخیر دو روزه! قرار شد طبق قوانین غرامت دیرکرد به ایشان پرداخت گردد.
او اظهار داشت: یکی دیگر از هموطنان هم به سبب مشکل در بارگزاری یک فایل ویدئویی من را مورد لطف قرار داده بود که اسکرین شات مشکل ایشان را هم جهت پیگیری برای رئیس سازمان تنظیم مقررات ارسال کردم، که آن هم درحال پیگیری است.
وزیر ارتباطات اشاره کرد: منطقا این روش برای حل مشکلات همه هموطنان امکانپذیر نیست، اما دو جنبه مثبت دارد: اول این که مردم میدانند که مسئولین در جریان مشکلات آنها قرار می گیرند، دوم این که معاونین وزارتخانه هم متوجه می شوند رسیدگی به مشکلات مردم وظیفه اصلی آنهاست و وقتی می بینند من شخصا هم پیگیری می کنم آنها نیز به تبع آن اهتمام بیشتری دراین زمینه می ورزند.
بگفته وی مسیر رسمی دریافت مشکلات درباب خدمات ارائه شده توسط زیرمجموعه های این وزارتخانه که دارای مشترک و کاربر نهایی هستند، سامانه 195 است که هم به طور تلفنی و هم در قالب پورتال 195.ir برای عموم مردم دردسترس است.
منبع:

1401/09/25
13:46:20
5.0 / 5
584
تگهای خبر: خدمات , شبكه , شركت , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
میخواهید برنامه ای برای شما نوشته شود؟ سفارش توسعه نرم افزار

لینک دوستان توسعه دهندگان

pcdevelopers.ir - مالکیت معنوی سایت توسعه دهندگان متعلق به مالکین آن می باشد