توسعه دهندگان

گسترش شبکه تلفن و دیتای ثابت در خرمشهر

گسترش شبکه تلفن و دیتای ثابت در خرمشهر

به گزارش توسعه دهندگان، خوزستان مدیر مخابرات منطقه خوزستان از توسعه شبکه تلفن و دیتای ثابت در خرمشهر اطلاع داد.رحیم فلاح زاده در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به اجرای عملیات فنی در مرکز تلفن خرداد خرمشهر اظهار نمود: با اجرای عملیات فنی، حفاری، کابل کشی فیبر نوری و نصب تجهیزات فنی مخابراتی پیشرفته در این مرکز شبکه تلفن و دیتای ثابت در خرمشهر توسعه و ارتقا یافت.

وی اضافه کرد: به منظور توسعه شبکه تلفن ثابت و دیتای خانگی در مناطقی از خرمشهر سه کافوی مسی جمع آوری و کافوی پیشرفته نوری نصب، راه اندازی و وارد مدار شد.

مدیر مخابرات منطقه خوزستان با اشاره به جمع آوری کافوهای مسی در محدوده مرکز و برگردان کابل بر روی این کافوی نوری جدید، خاطرنشان کرد: طرح نصب و راه اندازی کافوی نوری پیشرفته با هدف رفع نیازهای ارتباطی و توسعه شبکه تلفن ثابت همینطور عرضه خدمات نوین ارتباطی در نقاط مختلف محدوده مرکز تلفن خرداد خرمشهر اجرا شد.

فلاح زاده اظهار داشت: نصب و راه اندازی کافوی نوری باعث پایداری ارتباطات شبکه تلفن ثابت شده و دسترسی مشترکان به اینترنت پهن با سرعت بالا و ارتباط مخابراتی باکیفیت را فراهم نموده است.

وی اضافه کرد: با نصب و راه اندازی کافوی نوری پیشرفته سرویسهای قابل عرضه شبکه های FTTH در ساختار GPON معروف به سرویسهای Triple Play هر سه نوع سرویس Voice، Video و Data قابل عرضه هستند.

منبع:

1401/08/24
09:41:08
5.0 / 5
362
تگهای خبر: اینترنت , توسعه , خدمات , شبكه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
میخواهید برنامه ای برای شما نوشته شود؟ سفارش توسعه نرم افزار

لینک دوستان توسعه دهندگان

pcdevelopers.ir - مالکیت معنوی سایت توسعه دهندگان متعلق به مالکین آن می باشد