در حاشیه دیدار با نمایندگان صورت گرفت؛

تماس زارع پور با روستاییان در رابطه با کیفیت اینترنت

تماس زارع پور با روستاییان در رابطه با کیفیت اینترنت

توسعه دهندگان: به گزارش توسعه دهندگان، وزیر ارتباطات اظهار داشت: میزان پوشش روستاهای کشور تا دهه فجر سال جاری به ۹۵ درصد می رسد و تا سال آینده دیگر هیچ روستای بالای بیست خانواری بدون ارتباطِ با کیفیت در کشور نداریم.


دریافت 24 MB
به گزارش توسعه دهندگان به نقل از مهر، عیسی زارع پور در کانال شخصی خود در یک پیام رسان داخلی نوشت: «مطابق هر هفته با برخی از نمایندگان مجلس جهت بررسی وضعیت ارتباطی روستاهای قرار گرفته در حوزه انتخابیه آنها جلسه داشتم و آقای محمد کعب عمیر نماینده محترم مردم شوش، حسین رئیسی نماینده مردم میناب، رودان، جاسک و سیریک، علی اصغر باقرزاده نماینده مردم بابلسر و فریدون کنار، رمضان علی سنگدوینی نماینده مردم گرگان و آق قلا و خانم الهام آزاد نماینده مردم نائین، خور و بیابانک به صورت جداگانه مهمانم بودند.
در بررسی هایی که از آخرین وضعیت ارتباطی این مناطق داشتم، برای اطمینان خاطر نمایندگان مردم و اطلاع دقیق تر، تماس هایی را با مردم این روستاها گرفتم و بعنوان وزیر ارتباطات نظر روستاییان عزیزمان را در مورد کیفیت ارتباطی آنها جویا شدم.
در یک مورد متوجه شدم که کیفیت ارتباطات بعضی از روستاهای توریست پذیر شمال کشور به علت افزایش حجم مسافران که حالا جزء در تعطیلات و روزهای آخر هفته، حدودا در تمام طول هفته هم وجود دارد با تراکم تقاضا روبرو شده و در نتیجه کیفیت ارتباطی آنها پایین آمده که تیم پابه رکاب توسعه ارتباطات روستایی را مامور کردم تا در هفته آینده به آن مناطق سفر کرده و پس از بازدید میدانی با قید فوریت نسبت به تدوین برنامه ای برای ارتقای کیفیت مناطق گردشگرپذیر شمال کشور اقدام نمایند.
همینطور با عنایت به حضور مردم در محل قرارگیری یادمان های دفاع مقدس و مسیرهای عبوری کاروان های راهیان نور که در سالهای اخیر با استقبال علاقمندان روبرو شده، از همکاران خواستم تا سریعاً نسبت به برقراری پوشش با کیفیت ارتباطی این مناطق چه از نظر تماس صوتی و چه از نظر دسترسی به اینترنت اقدام گردد.
توجه به مناطق روستایی و تأمین زیرساخت لازم برای روستاییان عزیزمان از ابتدا جزو اولویت های دولت سیزدهم قرار داشت و از همین رو به کمک همکارانم در قسمت توسعه ارتباطات روستایی، درحال اجرای برنامه ویژه ای برای ایجاد پوشش با کیفیت ارتباطی روستاهای سراسر کشور هستیم که تابحال توانسته ایم، هشتاد و هفت درصد روستاهای بالای بیست خانوار کشور را به شبکه متصل نماییم.
در ادامه این مسیر و مطابق برنامه، میزان پوشش روستاهای کشور تا دهه فجر سال جاری به ۹۵ درصد می رسد و تا سال آینده دیگر هیچ روستای بالای بیست خانواری بدون ارتباطِ با کیفیت در کشور نداشته باشیم.
ان شاء الله»

1401/08/22
23:36:13
5.0 / 5
421
تگهای خبر: اینترنت , برنامه , توسعه , شبكه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴

pcdevelopers.ir - مالکیت معنوی سایت توسعه دهندگان متعلق به مالکین آن می باشد