وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات تاكید كرد

پلتفرم های داخلی حمایت و تقویت می شوند

پلتفرم های داخلی حمایت و تقویت می شوند

توسعه دهندگان: وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفته است آنچه که من احساس وظیفه می کنم و در حال انجام می باشد، تقویت و پشتیبانی از پلتفرم های داخلی است تا ابزار کسب وکار برای کسانی که وارد آن می شوند، برقرار شود.به گزارش توسعه دهندگان به نقل از ایسنا، عیسی زارع پور - وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات بتازگی در جمع دانشجویان درباره ی شریط فعلی پیامرسان های داخلی، صحبت هایی داشته و تاکید کرده است من به عنوان وزیر ارتباطات درباره ی این که اینستاگرام بسته یا باز شود در جلساتی که تصمیم گیری می کنند، نظرات کارشناسی دارم و نظرات خودرا اعلام می کنم اما تصمیم گیری با ما نیست.

وی اضافه کرد: کما این که برای فیلتر کردن هر سایت معمولی هم کمیته تعیین مصادیق محتوای مجرمانه که در دادستانی کل کشور ۱۳ عضو دارد و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات یک عضو آنست، تصمیم می گیرد.

زارع پور اظهار داشت: ولی آنچه که من احساس وظیفه می کنم و در حال انجام است، تقویت پلتفرم های داخلی و پشتیبانی از آن هاست تا کسانی که وارد این پلتفرم ها می شوند، حتی مردم، ابزار کسب وکار برایشان برقرار شود. فارغ از این که چه اتفاقی می افتد، اگر تصمیم گیری هم بشود که پیامرسان های خارجی باز شوند، یک پلتفرم داخلی هم وجود دارد با این همه حمایت و امکاناتی که دولت فراهم نموده است و بعد از آن مردم انتخاب می کنند. پلت فرم های خارجی هم هستند که هیچ کدام از موارد در آن نیست.
قبل از این هم وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفته بود که هم اکنون تمرکز ما پشتیبانی از پیامرسان هایی است که مردم اقبال بیشتری به آنها نشان داده اند و با آماده شدن زیرساخت هایشان، کیفیت آنها هم به شکل چشمگیری بالا رفته است.
او با اعلان اینکه وجود پیامرسان های گوناگون در کشور شاید نیاز و ضرورت نباشد اما نمی گردد یک باره همه آنها را کنار گذاشت، آگاهی داده بود که یک برنامه مدونی را دنبال می نماییم تا کمک نماییم آنها تقویت شوند و در نهایت دو یا سه پیامرسان در کشور فعال باشند که بتوانند نیازهای مردم را بر طرف کنند.
وی افزود: در حال حاضر تمرکز ما پشتیبانی از پیامرسان هایی است که مردم اقبال بیشتری به آنها نشان داده اند و زیر ساخت های آنها آماده است و در طول این مدت هم کیفیت شان به شکل چشمگیری بالا رفته است.
1401/08/02
21:13:12
5.0 / 5
443
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲

pcdevelopers.ir - مالکیت معنوی سایت توسعه دهندگان متعلق به مالکین آن می باشد