توسعه دهندگان

اپلیکیشن شبکه اجتماعی ترامپ در فروشگاه گوگل تایید نشد

اپلیکیشن شبکه اجتماعی ترامپ در فروشگاه گوگل تایید نشد

به گزارش توسعه دهندگان، اپلیکیشن شبکه اجتماعی ˮتروتˮ (Truth) دونالد ترامپ به علت عدم نظارت کافی بر محتوا، هنوز برای توزیع در فروشگاه پلی استور گوگل تایید نشده است.به گزارش توسعه دهندگان به نقل از ایسنا، این تاخیر به منزله پسرفتی برای این اپلیکیشن است که ۲۱ فوریه در فروشگاه اپل استور ارائه شد. گوشیهای اندرویدی حدود ۴۰ درصد از بازار تلفن هوشمند آمریکا را در اختیار دارند. بیشتر کاربران تلفن هوشمند بدون فروشگاه های گوگل و اپل، راه ساده ای برای دانلود اپلیکیشن "تروت سوشال" ندارند.

گوگل در اطلاعیه ای اعلام نمود در ۱۹ اوت، ما به اپلیکیشن "تروت سوشال" درباره ی موارد گوناگون نقض سیاستهای استاندارد در ارسال اپلیکیشن تذکر دادیم و تکرار کردیم که داشتن سیستمهای موثر برای نظارت بر محتوای تولید شده توسط کاربران، یکی از شروط استفاده از سرویس ما برای هر اپلیکیشنی است که در گوگل پلی عرضه می شود.

گوگل اعلام نمود نگرانیهای خودرا به "تروت سوشال" نسبت به موارد نقض سیاستهای پلی استور که انتشار محتوایی نظیر تهدیدهای جانی و تحریک به خشونت را ممنوع می کند، ابراز کرده است.

شرکت "ترامپ مدیا اند تکنولوژی" که شرکت مادر "تروت سوشال" است، در این زمینه حاضر نشد اظهارنظر کند اما در بیانیه مطبوعاتی اعلام نمود با گوگل همکاری می کند تا مطمئن شود اپلیکیشن اندرویدی "تروت سوشال" با سیاستهای گوگل منطبق است بدون اینکه قول خود برای اینکه بهشتی برای آزاد بیان خواهد بود را محدود کند. به علاوه، برخی از اپلیکیشن های رقیب ما اجازه دارد در فروشگاه گوگل پلی باشند؛ هر چند که به شکل فراگیر سیاستهای گوگل درباره ی محتوای ممنوع را نقض می کنند.

بر اساس گزارش رویترز، "تروت سوشال" حضور ترامپ در شبکه اجتماعی را بعد از گذشت بیش از یک سال از ممنوعیت فعالیت وی در توییتر، فیسبوک و یوتیوب احیا کرد. وی بعد از واقعه ششم ژانویه سال ۲۰۲۱، به سبب ارسال پیامهایی که طرفدارانش را به اقدامات خشونت آمیز تهدید کرد، از حضور در این پلت فرم ها محروم شد.

منبع:

1401/06/11
09:55:44
5.0 / 5
445
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
میخواهید برنامه ای برای شما نوشته شود؟ سفارش توسعه نرم افزار

لینک دوستان توسعه دهندگان

pcdevelopers.ir - مالکیت معنوی سایت توسعه دهندگان متعلق به مالکین آن می باشد